• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

JAZZ Beatles - Imienowski Jazz Set (1 opinia)

Ruszamy w podróż prosto do Liverpoolu! Największe przeboje The Beatles w jazzowych aranżacjach formacji Imienowski Jazz Set. Usłyszycie Can't Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych, doskonale znanych utworów. Koncert promuje płytę Jazz Side of Abbey Road.

gru 16

sobota, godz. 20:00

Sopot,
bilety 40 zł
gru 31

niedziela, godz. 18.00

bilety 110 zł
Kup bilet
The Beatles, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, tworzyli i grali własne piosenki, przez co na początku lat 60. zrewolucjonizowali muzykę pop i rock. Choć ich blask w świetle reflektorów trwał zdecydowanie zbyt krótko rozwiązali się w 1970 roku, będąc na szczycie John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki.

jazz - koncerty w Trójmieście


Skład:
Tomasz Imienowski gitara basowa
Bartosz Krzywda fortepian
Michał Lasota perkusja
 
Tomasz Imienowski
Gitarzysta basowy i kompozytor. Porusza się biegle we wszystkich stylach muzycznych, jednak przede wszystkim związany jest z piosenką autorską oraz ambitnymi projektami jazzowymi i bluesowymi. Na scenie pojawia się również z zespołem Krzysztofa Tyńca, Piramidami i Natalią Lubrano. Współpracował z Teatrem Ateneum w Warszawie. Zagrał około tysiąc koncertów w całym kraju i za granicą (USA, Dania, Niemcy, Holandia, Francja, Łotwa, Litwa, Rosja, Szwajcaria, Chorwacja, Litwa, Czechy).
 
Bartosz Krzywda
Pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, autor muzyki do filmów i przedstawień teatralnych. Lider autorskich zespołów: Dream Power, Elefunk, Specjal Jazz Sextet, Krzywda i Trąba Deluks. Laureat Nagrody Artystycznej Prezydenta Elbląga w 2009 roku oraz Artystycznego Wydarzenia Roku 2011 (płyta "Projekt Elbląg" ze Specjal Jazz Sextet).
 
Michał Lasota
Perkusista, absolwent wydziału jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Udzielał się w licznych projektach muzycznych, m.in. u boku Martyny Jakubowicz i Micka Mossa (Antimatter). Wziął udział w nagraniu debiutanckiego albumu Izy Lach. Współpracował z L.U.C. w ramach promocji albumu Kostostumostów, a obecnie bierze udział w jego projekcie Rebel Babel. Ponadto ma na swoim koncie kooperacje z takimi artystami, jak: Radek Bond Bednarz Eklektik Session, Behavior, Krzysztof Żesławski Quartet, Mikromusic, Natalia Lubrano, Halina Frąckowiak, Leszek Cichoński, Daniel Bloom i Flying Vehicles. Od 2010 roku współpracuje z Teatrem Muzycznym im. D. Baduszkowej w Gdyni (Lalka, Chłopi, Hair Spray).
 
Facebook: https://www.facebook.com/Imienowski
Instagram: https://www.instagram.com/bassplayerinst

Opinie (1)

  • Piękny koncert, polecam..

    Cudowne aranżacje i wykonanie :-)

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ile metrów liczy zabytkowy piec kaflowy w Dworze Artusa?