• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Improwtorek Połowa Sukcesu, Baba i Chłop

Impro wtorkowe wieczory powracają do Teatru Mostownia! Jako pierwsze na nowej scenie zaprezentują się fenomenalne duety.

lip 25

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk, Dom Sąsiedzki, ul. Batorego 18
bilety 50 zł
ulgowy 30 zł
przedsprzedaż 40 zł
Kup bilet
Nie mają scenariusza, nie mają przypisanych ról i sami nie wiedzą, co za chwilę zdarzy się na scenie! Będą tworzyć komedię na podstawie sugestii publiczności, a każda ich historia ożyje tylko raz i już nigdy więcej... Poznajcie ich zatem!

Jesteśmy babą i chłopem improwizującymi sceny podszyte wzajemną miłością. Nie lubimy barier innych niż ściany wynajmowanego M2, a ograniczamy się jedynie do dwóch obiadów z uber eatsa w tygodniu. Zagramy dla Was co zechcecie. Lubimy niewybredny humor i dzikie postacie. Grzecznie i po bożemu też lubimy, ale to już w zależności. Hop, hop - to Baba i Chłop!

Połowa Sukcesu to undergroundowy duet impro, którego próżno szukać w Internecie. Tworzą szeregi ambiwalentnych postaci, których zachowania sami próbują zrozumieć na scenie. Przyciągają się i odpychają, wlewają kwas do wody i odwrotnie, są (nad)zwyczajnie ludzcy, a na koniec dnia zrzucą dla was maski.

Zapraszamy widzów 16+

Bilety w cenie 30/35 zł dostępne już teraz online*: https://mostownia.interticket.pl/program/impro-wtorek-polowa-sukcesu-baba-i-chlop-9408?fbclid=IwAR0xaer_0s1m9Mk6LBV8_DfgGnf08SQZNfhQ0TIvAHtmixuLy90PMZaD1o4
*Możliwość zakupienia wejściówek również w dniu wydarzenia w kasie Teatru!

Do zobaczenia!
Teatr Mostownia
ul. Miszewskiego 16, Gdańsk-Wrzeszcz

Opinie

Sprawdź się

Jaką funkcję pierwotnie pełniła Łaźnia Miejska, obecnie siedziba Centrum Sztuki Współczesnej w Gdańsku?