stat
Impreza już się odbyła

Impresje malarskie - Złotem Malowane

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA-ART zaprasza na wystawę impresji malarskich "Złotem Malowane" Magdaleny Jegorow i Karoliny Sprung-Zalewskiej oraz na pokaz biżuterii artystycznej przygotowanej przez Edytę Smorawską.

6 - 15 sierpnia 2021, godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
"Złotem Malowane" - to wystawa prac powstałych w czasie pandemii, dla wszystkich trudnym okresie izolacji i ograniczonych możliwości plenerowych. Artystki łączy nie tylko temat - fascynacja naturą, jej zmiennością i różnorodnością, ale i technika oraz elementy dekoracyjności i symbolika.

Magdalena Jegorow - dzieli czas między Polskę i kraje Beneluksu. Jest absolwentką UMK w Toruniu, Wydziału Sztuk Pięknych. Fascynuje się malarstwem modą i designem, życiem ptaków - pawi i flamingów. Ich kolorystyka przenosi nas w świat optymistyczny, bajkowy i nieco przewrotny.

Karolina Sprung - Zalewska jest związana z Gdynią i trójmiejskim środowiskiem artystycznym oraz Gdańską ASP, gdzie ukończyła Wydział Malarstwa i Grafiki. Zajmuje się szeroko pojętymi dziedzinami wyrazu artystycznego, obok malarstwa i ilustracji, również ceramiką i projektowaniem graficznym.

Edyta Smorawska - zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem biżuterii ze srebra i bursztynu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszy pokaz filmu "Popiół i diament" odbył się w klubie Żak. A gdzie i w którym roku odbył się drugi?