stat
Impreza już się odbyła

Hulay dusza

"Hulaj dusza... !" to opowieść o człowieku w wymiarze wieczności, o jego przyszłym losie i obecnych namiętnościach. W sposób zabawny, czasem przekorny przedstawienie nawiązuje do "Fausta" J.W. Goethego i "Pani Twardowskiej" A. Mickiewicza.

W formie jest to spektakl zaskakujący ciekawymi pomysłami artystycznymi, pobudzający do refleksji nad kondycją moralną współczesnego człowieka. W swej treści nie pozbawiony odniesień do naszej dzisiejszej rzeczywistości społecznej.

Artysta malarz, jedna z postaci przedstawienia to rozdarty wewnętrznie, rozgoryczony życiem człowiek, pragnący poznania tego, co jest niedostępne dla zwykłego śmiertelnika. W jego spotkaniu z postacią kusiciela dramat ten zmienia się w komedię pełną zaskakujących sytuacji i niespodzianek z udziałem widzów!
Przedstawienie odbędzie się w podczas festynu z okazji Święta Wielkiego Kacka i Odpustu Św. Wawrzyńca na placu przykościelnym, ul. Źródło Marii 18 w Gdyni Wielkim Kacku.
Informacja tel. 732309687, 503684294


 

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Dwa spektakle Teatru Wybrzeże zarejestrowała Telewizja Polska w ostatnich kilku latach i wyemitowała w TVP Kultura. Jakie?