Impreza już się odbyła

Hulay dusza

Sekcja artystyczna Cechu Rzemiosła w Gdyni zaprasza na kolejne przedstawienie teatru Maszoperia w ramach V Kaszubskich Maszoperii Teatralnych, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc poszkodowanym przez sierpniową nawałnicę na Kaszubach. "Hulaj dusza!" czyli... "Coś za coś" to widowisko plenerowe dla młodzieży i dorosłych, w formie muzycznego komiksu teatralnego.

cze 6

sobota, godz. 13:00 - 20:00

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 82
Wstęp wolny
paź 3

sobota, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 300 zł
To opowieść o człowieku w wymiarze wieczności, o jego przyszłym losie i obecnych namiętnościach. W sposób zabawny, czasem przekorny przedstawienie nawiązuje do "Fausta" J.W. Goethego i "Pani Twardowskiej" A. Mickiewicza. W formie jest to spektakl zaskakujący ciekawymi pomysłami artystycznymi, pobudzający do refleksji nad kondycją moralną współczesnego człowieka. W swej treści nie pozbawiony odniesień do dzisiejszej rzeczywistości społecznej.

Artysta malarz, jedna z postaci przedstawienia to rozdarty wewnętrznie, rozgoryczony życiem człowiek, pragnący poznania tego, co jest niedostępne dla zwykłego śmiertelnika. W jego spotkaniu z postacią kusiciela dramat ten zmienia się w komedię pełną zaskakujących sytuacji i niespodzianek z udziałem widzów!

Teatr Maszoperia zagra dla poszkodowanych w nawałnicy na Kaszubach!

Już w niedzielę 03 bm. o godz.16.00 teatr Maszoperia zaprezentuje na swojej scenie podwórkowej (parking Domu Rzemiosła w Gdyni wejście bramą od ul. 3 Maja) przedstawienie plenerowe pt. "Hulay dusza" czyli... "Coś za coś"  przeznaczając cały dochód na pomoc osobom poszkodowanym w wielkiej nawałnicy, która zniszczyła dobytek wieli ludzi i całe połacie lasów na Kaszubach. Rozmiary tej tragedii są niewyobrażalne dla tych, którzy tam nie byli.
Zapraszamy serdecznie wszystkich pragnących włączyć się w akcję pomocy poprzez zakup biletów na nasze przedstawienie.

Nie bądź obojętny!
Spędzaj czas przyjemnie i pożytecznie!
Liczymy na Was!
 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jedynym trójmiejskim artystą, który pracę zawodową w teatrze łączy z karierą poety i frontmana trójmiejskiego zespołu rockowego jest...?