stat

Hands Ania Piwnicka / Wystawa i pop-up store

Projekt "Hands" zrodził się z obserwacji komunikacji niewerbalnej, która według autorki jest bardziej szczera i sugestywna niż jakiekolwiek słowa. Każdy z nas był w sytuacji, której nie dało opisać się słowami. Miłość, wściekłość, radość, żal oraz inne emocje człowiek przekazywał wcześniej niż potrafił się komunikować werbalnie.

Dziewczynki 2 Cycki - wystawa

10 - 27 października 2019, godz. 9:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Travellers - wystawa

4 października - 23 listopada 2019, godz. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny
"Hands" Ania Piwnicka / Wystawa i pop-up store
Otwarcie: 23.05.19, godz. 19:00
Czas trwania: 24.05. - 30.05.19

Swoim projektem autorka ukazuje zapominanie i bagatelizowane ręce, które są najbardziej wyrazistym elementem przekazywania emocji oraz informacji. Prace mimo odniesień fantastycznych czy mitycznych pokazują jak ręce są idealnym medium do przekazywania informacji. Dzięki nim ilustruje sytuacje, które mimo metaforycznej formy opowiadają ukryte historie, które dotykają wielu z nas.

Ania Piwnicka - ur. 24.03.1993 w Gdańsku, absolwentka architektury na Politechnice Poznańskiej (2016). Zajmuje się grafiką projektową oraz ilustracją.
Fascynację rękoma pokazuje w wielu swoich projektach. Zadebiutowała na "Papierówka, Targi Plakatu i Papieru" (2019), dzięki dużemu zainteresowaniu zaczęła rozwijać projekt "Dłonie", by następnie wystawić się na "Targi Plakatu x Sztuka Wyboru"(2019).

Najnowszymi jej projektami są:
- Jeans Jacket Tatoo, swoje szalone pomysły maluje na jeansowych kurtkach, które w swojej formule oraz użyciu farb nawiązują do tatuowania,
- Bread Bag, skłaniając się do ekologicznego trybu życia, zaprojektowała nadruk oraz szyje torby z materiału certyfikowanego GOTS (certyfikat na niewykorzystywanie dzieci do jego produkcji).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Czy na terenie Gdańska odkryto kiedykolwiek szczątki mamuta?