stat
Impreza już się odbyła

Genaza - Michał Jan Borucki - wystawa prac i instalacja filmowa

Halo Kultura otwiera cykl przechodnich wystaw i prezentacji twórców działających w stowarzyszeniu Halo Kultura. Miejscem prezentacji są BOXY 65 i 65A mieszczące się w głównym budynku Hali Łukowej Hali Targowej Gdynia. 

17 stycznia - 16 lutego 2022, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W pierwszej odsłonie poznamy bliżej sylwetkę Michała Jan Boruckiego. 

Wystawa pt. GENEZA składa się z prezentacji prac reprodukcji malarskich oraz z instalacji filmowej przedstawiającej dogłębną analizę twórczości autora przez zbliżone ujęcia fragmentów obrazów łącznie z prezentacją genezy powstawania poszczególnych dzieł.

Michał Jan Borucki
Polski artysta i architekt urodzony w 1984 r. w Warszawie. Od 2019 mieszkający w Gdyni. Absolwent Wydziału Architektury WSEiZ w Warszawie. Z zamiłowania rysownik, grafik i malarz. Członek stowarzyszenia artystycznego Halo Kultura i partner fundacji Q Sztuce. Nie licząc marzenia o założeniu rodziny, od dziecka interesowały go w życiu dwie rzeczy: malarstwo i film. Wszystkie zainteresowania autora możemy zobaczyć na wystawie rodzinę również 

Anna Julia Lewandowska 
Kuratorka, animatorka i promotorka sztuki. Nadzoruje projekty artystyczno-kulturalne, organizuje międzynarodowe wystawy, wydarzenia kulturalne, spotkania z twórcami. Ukończyła Liceum Plastyczne w Gdyni na Wydziale Fotografii Artystycznej, roczne studium Managerów Kultury oraz studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na kierunku Edukacji Artystycznej. Założycielka galerii internetowej, domowej i przestrzennej ONEGALLERY, gdzie promuje dzieła polskich artystów. Wiceprezeska artystyczno-edukacyjnej Fundacji QSztuce , członkini Rady Programowej w gdyńskim Stowarzyszeniu Halo Kultura. 

GENEZA Michał Jan Borucki
Wystawa prac i instalacja filmowa 

Partnerzy wystawy:
Halo Kultura https://halokultura.org,
OneGallery https://onegallery.com.pl

Kuratorka : Anna Julia Lewandowska

Wystawa otwarta od 09.10.2021 do 11.12.2021
Pon- Pt 10:00-17:00 
Sob 10:00-15:00

Wernisaż wystawy: 09.10.2021 godz. 12:00-15:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Aktorka Dorota Lulka debiutowała w: