stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala MISSterious Girl of PG & GUMed (3 opinie)

Wydarzenie w ramach

Gala MISSterious Girl of PG&GUMed to ostatni etap wyborów najpiękniejszej studentki Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Konkurs, organizowany przez organizację studencka CEPRIM-ESTIEM, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej oraz Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach Technikaliów oraz Medykaliów, ma na celu obalenie stereotypów i ukazanie, że piękno może iść w parze z rozumem.

Chociaż Gala Missterious Girl odbywała się już kilkukrotnie, to tegoroczna edycja z pewnością przyniesie wiele nowych wrażeń. 12 maja po raz pierwszy na jednym wybiegu spotkają się najpiękniejsze studentki dwóch prestiżowych, gdańskich uczelni wyższych, jakimi z pewnością są PG i GUMed. Przyszłe reprezentantki żeńskiej część kadry inżynierskiej oraz medycznej będą rywalizowały nie tylko o tytuły miss swojej uczelni, ale również o prestiżowe miano Miss Publiczności, które przypadnie dziewczynie z największą liczbą głosów uzyskanych na oficjalnym fanpage MISSterious Girl na facebook'u. Dla uczestniczek jest to doskonała okazja, żeby się pokazać, zmierzyć ze swoimi słabościami, przełamać lęki i obawy, dla widzów, by dowiedzieć się jak wiele atrakcyjnych i bystrych studentek  Politechnika oraz GUMed goszczą w swoich murach. 

10 maja odbędzie się również pierwszy w historii before MISSterious Girl, czyli impreza poprzedzającą Galę Missterious Girl of PG&GUMed. Zabawa będzie przebiegać pod hasłem "Let me take a selfie"! Głównym celem wydarzenia jest integracja oraz przybliżenie sylwetek kandydatek innym studentom.

W trochę poważniejszym tonie odbędzie na pokonkursowy bankiet, który będzie doskonałą okazją na spotkanie się władz uczelni oraz zawiązania nowych kontaktów. Tych, którzy liczą na luźniejsze klimaty zapraszamy na afterparty, które odbędzie się 13 maja w AK Kwadratowa.

Tegoroczne finalistki:

1. Agnieszka Doczik
2. Justyna Zbyszyńska
3. Barbara Ostrowska
4. Małgorzata Pytlarczyk
5. Anna Reimus
6. Monika Syga
7. Anna Kowalewska
8.Gabrielė Erdman
9. Agata Górak
10. Noemi Szmukała
11. Kalina Jagodzińska
12. Anna BazydłoWięcej informacji o konkursie:
www.facebook.com/missteriousgirl
www.facebook.com/events/621053794630179/?ref=22
www.facebook.com/events/759961724028679/?ref=notif¬if_t=plan_user_invited

Przeczytaj także

Opinie (3)

 • Noemi to pseudonim artystyczny? (1)

  • 1 0

  • ależ nie, to moje imię :)

   Noemi S.

   • 1 0

 • GLOSUJEMY na najpiękniejszą !

  Zagłosuj na Miss Publiczności!
  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.708447725867865.1073741838.189803831065593&type=1

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Która edycja Festiwalu Literatury "Literacki Sopot" miałaby się odbyć w sierpniu tego roku?