• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

"GO SPORTS!" wystawa Izabeli Kwelli

Centrum Riviera zaprasza w dniach 18 sierpnia do 4 września na wystawę Izabeli Kwelli pt. GO SPORTS! Prezentowana wystawa GO SPORTS! to zbiór zdjęć wykonanych przy współpracy z brandem Labosport, których celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród kobiet.

4 września - 12 października 2023

Gdańsk,
Wstęp wolny
Izabela Kwella jest trójmiejską fotografką. Mieszka i pracuje w Gdańsku. W 2016 roku odkryła fotografię lalek w skali 1:6. Tzw. Doll Photography stała się jej ogromną pasją. Zdjęcia Izabeli znajdowały się na wystawach w Polsce i Chinach. Jest współautorką międzynarodowych projektów fotograficznych m.in. Traveling Doll Pants (więcej szczegółów o tym projekcie znajduje się na stronie travelingdollpants.com). Artystka w 2021 roku wydała książkę pt. Doll Photography (@dollphotographybook), w której zdradza tajniki swojej pasji.

Izabela swoją twórczością dzieli się w Internecie, głównie na Instagramie. Jej konto o nazwie @bella_belladoll, aktualnie śledzi 125 tysięcy obserwujących. Fotografka w social mediach zrzesza społeczność artystów, fotografów i kolekcjonerów zabawek, którzy zajmują się podobną tematyką. Jest autorką cyklicznej akcji #Monday4Dolls, która co tydzień zachęca setki twórców do publikowania twórczości z dziedziny fotografii zabawkowej na Instagramie.

Jej motto stanowią słowa powiedziane przez irlandzkiego pisana Georgea Bernarda Shawa: We dont stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

Opinie

Sprawdź się

Dużą chlubą Teatru Szekspirowskiego jest otwierany dach. Ile on waży?