stat
Impreza już się odbyła

Fignacy Freedome Store

Pierwsze z wydarzeń towarzyszących "Niefestiwalowi Miasto i Sztuka" organizowanym przez CSW ŁAŹNIA, to prezentacja alternatywnego concept-store'u o nazwie "FIGNACY FREEDOM STORE" w przestrzeni klubu 100cznia.

3 lutego - 18 grudnia 2020, godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 20-21

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny
FIGNACY FREEDOM STORE - to kolejny concept-store, który w ramach pop-up'u przez miesiąc zaistnieje w przestrzeni 100czni. Miejsce funkcjonowania sklepu jest tutaj nieprzypadkowe. Wszystkie przedmioty dostępne w ofercie (obiekty zawieszone na granicy pomiędzy sztuką a produktem) będą dotyczyły szeroko rozumianej tematyki wolności, transformacji i Stoczni Gdańsk. Tylko tutaj odzyskacie swoją anonimowość, znajdziecie groteskowe pamiątki z Gdańska, dowiecie się jak wykonać koktajl Mołotowa lub w ikeowskim stylu stworzycie transparent protestacyjny. Nie wiesz jaki smak ma Twoja wolność?

Zapraszamy na otwarcie. W trakcie funkcjonowania sklepu stopniowo będą się pojawiać kolejne ARTykuły w formie drop'ów, w związku z tym warto będzie nas odwiedzić kilka razy. O wszystkim będziemy informować przez nasze kanały social media.

5.07.19, g. 18:00 - otwarcie concept-store FIGNACY FREEDOM STORE

12.07.19, g. 18:00 - wydarzenie DROP FREEDOM COLA  

19.07.19, g. 18:00 - wydarzenie DROP EVENT

27.07.19, g. 18:00 - finisaż, zamknięcie sklepu FIGNACY FREEDOM STORE
 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Co to są Baby Pruskie?