stat
Impreza już się odbyła

Esperanza Spalding (2 opinie)

Esperanza Spalding, czterokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, w ciągu swojej dziesięcioletniej kariery błyskotliwie łączy gatunki przekraczając ich granice. Występowała na gali rozdania Oscarów, Grammy oraz nagród Nobla i kilkukrotnie w Białym Domu. Mierząc jej dokonania, Spalding osiągnęła w ciągu 31 lat życia więcej, niż niektórzy starsi artyści, a to dopiero początek jej artystycznej podróży!

sty 29

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 79 zł
Kup bilet
Nowy projekt Esperanzy Spalding, "Emily's D+Evolution" (wydana 4 marca przez wytwórnię Concord), to jej świeża, artystyczna wizja. Album jest koprodukcją Esperanzy oraz Tony'ego Visconti (związanego z Davidem Bowiem) 

jazz - koncerty w Trójmieście


Esperanza skompletowała nowy zespół do 'Emily's D+Evolution' wliczając w to gitarzystę Matthew Stevens (związanego z Christianem Scottem) oraz perkusistę Karriem Riggins (związaną z Madlib i Erykah Badu). Niektóre z jedenastu utworów znajdujących się na albumie zostały nagrane przed małą publicznością w studiu w Los Angeles. Rezultatem tego jest nieziemski, kosmiczny soul, kinetyczne utwory, które tryskają energią oraz życiem. Pierwszy numer z albumu, "Good Lava" prezentuje wielką salwę: mocne riffy zdublowane elektrycznym basem i zniekształconymi dźwiękami gitary oraz chwytliwą melodią.
 
Esperanza Spalding, która występowała wszędzie - od gali Oskarowej po Biały Dom - rozpocznie wielką trasę koncertową wspierającą promocję albumu "Emily's D+Evolution", w ramach której odwiedzi Polskę.

29 czerwca, klub Stodoła, Warszawa
30 czerwca, Stary Maneż, Gdańsk

Bilety w cenach od 149 zł dostępne na www.LiveNation.pl i www.Stodoła.pl

Website: http://www.esperanzaspalding.com/#emily
Facebook: https://www.facebook.com/EsperanzaSpalding
Twitter: https://twitter.com/EspeSpalding
Instagram: https://instagram.com/esperanzaspalding/

Opinie (2)

 • Opener w tym czasie :( (1)

  RHCP... nie rozdwoję się. ;(

  • 0 0

  • RHCP można sobie posłuchać w radiu

   ten występ był niesamowity

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Ile razy publiczność Teatru Muzycznego w Gdyni miała okazję zobaczyć musical Notre Dame de Paris?