stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Eliksir Mocy z Okoro x Zapytaj Mokoszy

Podczas tych niezwykłych warsztatów każdy z nas będzie miał okazję stworzyć swój unikatowy eliksir na bazie terapeutycznych olejków eterycznych, esencji energetycznych i maceratów ziołowych. Uczestnicy wykreują Eliksiry, o pojemności 20ml, wibrujące szczerymi, żywymi intencjami.

Słowo o sztuce

sty 25

sobota, godz. 10:00 - 12:00

bilety 10 zł

Lekcje Sztuki

3 lutego - 18 grudnia 2020, godz. 9:00 - 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Motywem przewodnim warsztatu jest temat płodności, odnosi się on do matronki wydarzenia - bogini Mokosz.

Płodność bezpośrednio łączy się z kreacją Wszelkiego Stworzenia, w naszym ciele ma ona miejsce w naszym łonie i połączona jest z czakrą podstawy oraz sakralną. Tam właśnie kształtuje się człowiek, dokładnie tak samo jest z pomysłami. Płodne środowisko to miejsce wibrujące miłością, zaufaniem i szacunkiem do Życia. Na Warsztacie OKORO połączymy się z tym miejscem, naszą łąką gotową do penetracji Życia. Poczujemy czym jest energia seksualna potrzebna do aktu stworzenia i stworzymy wspólnie Eliksir, który zawibruje naszym prawdziwym pragnieniem.

Czas trwania: 4h
część teoretyczna: wpływ olejków eterycznych i esencji, medytacja w ruchu i autorska praca z ciałem
część praktyczna: tworzenie Eliksiru Mocy
Inwestycja: 150 zł
Zapisy: okorotherapy@gmail.com
Ilość miejsc do 12 osób

prowadząca:
Asia Stróżyna

Matka marki OKORO. Tworzy perfumy, esencje energetyczne i eliksiry mocy o leczniczych właściwościach oraz kosmetyki skomponowane wyłącznie z organicznych składników. Jej holistyczne produkty pielęgnują i leczą ciało, a także poprawiają samopoczucie, podnoszą energię i relaksują. W swoim procesie kieruje się intuicją. "Poczułam czym jest płodność dopiero, gdy urodziłam dziecko. Głęboko jednak wierzę, że nie tylko takie doświadczenie może nas na nią otworzyć. O płodności uczę się teraz i ciągle ją eksploruję, będąc mamą trójki dzieci, partnerką, istotą seksualną, która na co dzień kocha to co robi."

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki gdański kościół został przerobiony na wielofunkcyjne centrum kulturalne?