• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Eliksir Mocy z Okoro x Zapytaj Mokoszy

Podczas tych niezwykłych warsztatów każdy z nas będzie miał okazję stworzyć swój unikatowy eliksir na bazie terapeutycznych olejków eterycznych, esencji energetycznych i maceratów ziołowych. Uczestnicy wykreują Eliksiry, o pojemności 20ml, wibrujące szczerymi, żywymi intencjami.

kwi 1

sobota, godz. 15:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 170 zł
kwi 15-16

sobota - niedziela, godz. 14:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Motywem przewodnim warsztatu jest temat płodności, odnosi się on do matronki wydarzenia - bogini Mokosz.

Płodność bezpośrednio łączy się z kreacją Wszelkiego Stworzenia, w naszym ciele ma ona miejsce w naszym łonie i połączona jest z czakrą podstawy oraz sakralną. Tam właśnie kształtuje się człowiek, dokładnie tak samo jest z pomysłami. Płodne środowisko to miejsce wibrujące miłością, zaufaniem i szacunkiem do Życia. Na Warsztacie OKORO połączymy się z tym miejscem, naszą łąką gotową do penetracji Życia. Poczujemy czym jest energia seksualna potrzebna do aktu stworzenia i stworzymy wspólnie Eliksir, który zawibruje naszym prawdziwym pragnieniem.

Czas trwania: 4h
część teoretyczna: wpływ olejków eterycznych i esencji, medytacja w ruchu i autorska praca z ciałem
część praktyczna: tworzenie Eliksiru Mocy
Inwestycja: 150 zł
Zapisy: okorotherapy@gmail.com
Ilość miejsc do 12 osób

prowadząca:
Asia Stróżyna

Matka marki OKORO. Tworzy perfumy, esencje energetyczne i eliksiry mocy o leczniczych właściwościach oraz kosmetyki skomponowane wyłącznie z organicznych składników. Jej holistyczne produkty pielęgnują i leczą ciało, a także poprawiają samopoczucie, podnoszą energię i relaksują. W swoim procesie kieruje się intuicją. "Poczułam czym jest płodność dopiero, gdy urodziłam dziecko. Głęboko jednak wierzę, że nie tylko takie doświadczenie może nas na nią otworzyć. O płodności uczę się teraz i ciągle ją eksploruję, będąc mamą trójki dzieci, partnerką, istotą seksualną, która na co dzień kocha to co robi."

Opinie

Sprawdź się

W którym roku powstała pierwsza opera napisana w Gdańsku?