stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dziady cz. II, czyli rozważania o życiu i śmierci

Jesteśmy grupą przyjaciół w różnym wieku (od 13 do 18 lat) i z różnych szkół. Znamy się z klubu dla młodzieży Centrum Reduta Towarzystwa Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko z gdańskiego Dolnego Miasta. Połączyła nas pasja do teatru, choć na początku, zanim zaczęliśmy tę przygodę, jeszcze nie wiedzieliśmy, że będzie to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i super zabawa.

Dziady

sty 30

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 50 zł
ulgowy 40 zł
Bilety wyprzedane
bilety 50 zł
ulgowy 45 zł
Kup bilet
Dziś już jesteśmy pewni, że teatr nas zmienia, kształtuje osobowość i pozwala wyrażać własne emocje oraz na moment zapomnieć o szarej codzienności. Od ubiegłego roku nazywamy się "Teatrem Profesjonalnych Amatorów", bo jesteśmy amatorami, ale sięgamy marzeń i sięgamy tam gdzie wzrok nie sięga.

W przedstawieniu "Dziady" Adama Mickiewicza zastanawiamy się nad cierpieniem, sensem istnienia oraz nad tym, czy istnieje życie po śmierci. Stawiamy sobie pytania: czy pozwolić ludziom odejść? Czy gdybyśmy mogli przeżyć życie raz jeszcze, to kochalibyśmy mocniej? Czy jesteśmy wolni od cierpienia? To pełen powagi, ale i nadziei spektakl z muzyką na żywo i efektami specjalnymi.
Serdecznie zapraszamy!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
  • Przedsprzedaż
    10 zł
Bilety w sprzedaży od 27 kwietnia w restauracji Tu Można Marzyć w Oliwskim Ratuszu Kultury
10 zł w przedsprzedaży
15 zł w dniu wydarzenia

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?