• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Draq Queens night | Manifestacja

Zapraszamy na niezapomniany wieczór z Mona Lizak, Vipera i Amba Fatima! Tego wieczoru nasze gwiazdy nie tylko wystąpią na naszej scenie, ale również będą z Wami. Między występami będzie okazja pogadać, zbić piątkę, czy wziąć autograf. Nasze Draq być może wejdą nawet za bar i zaserwują Wam koktajl! To będzie wieczór pełen emocji i zaskakujących wydarzeń.

lip 27

sobota, godz. 16:00, 19:00

Gdynia,
bilety 99 - 160 zł
Kup bilet
sie 3

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Kiedy: 27 kwietnia 2024, godzina 18:00
Gdzie: Lokal Manifestacja, Gdańsk

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia, które będzie pełne muzyki, sztuki i niesamowitego występu trzech niezwykłych wrocławskich drag queens!
Mona Lizak, Viper i Amba Fatima to niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny queerowej, które podbijają serca publiczności nie tylko we Wrocławiu, ale również na całym kraju! Ich występy na deskach Teatru Polskiego oraz uznanie w programie "Mam Talent" to tylko niektóre z ich wielu osiągnięć.
Mona Lizak nie tylko wydała swój debiutancki album "Maski", ale wraz z koleżankami stworzyła album "Remedium", który zyskał ogromną popularność. Teraz postanowiły ruszyć w pierwszą w Polsce dragową trasę koncertową, promującą swój autorski materiał! A to jeszcze nie koniec - na ten rok szykują jeszcze więcej niesamowitych projektów.

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wieczoru pełnego muzyki, talentu i radości!
Do zobaczenia! 

Opinie

Sprawdź się

ERGO Hestia jest sponsorem tytularnym największej hali sportowo-widowiskowej na Pomorzu - ERGO ARENY. Od kiedy?