• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Degustacja komentowana win z RPA winnica Boschendal

Z przyjemnością zapraszamy na degustację komentowaną 6 win z RPA - winnica Boschendal. Degustację poprowadzi nasz sommelier, członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich.

gru 10

sobota, godz. 15:00 - 18:00

Gdańsk Wrzeszcz,
bilety 189 zł
Kup bilet
gru 15

czwartek, godz. 18:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 100 zł
W cenie zapewnione są przekąski dobrane pod wina, woda oraz kawa.

Poznaj wyjątkowe wina z różnych regionów RPA:
-  Western Cape
-  Coastal Region WO

Boschendal (po holendersku krzew i dolina) jest jedną z najstarszych winnic w Republice Południowej Afryki i znajduje się między Franschhoek i Stellenbosch w południowoafrykańskim Przylądku Zachodnim. Ta kultowa winnica położona jest w jednej z najbardziej malowniczych dolin w Cape Winelands. Z tradycją winiarstwa sięgającą ponad 330 lat, Boschendal Wine Estate oferuje prawdziwą ucztę dla miłośników wina na całym świecie.

W Boschendal wierzymy, że wino powstaje w winnicach. Dokładamy najwyższej staranności, aby znaleźć konkretne miejsca terroir, które najlepiej pasują do naszych odmian. Naszym priorytetem jest stosowanie technik zrównoważonego rozwoju zarówno w naszych gospodarstwach rolnych, jak i w piwnicach, aby zachować wyjątkową bioróżnorodność kraju i wzmocnić zespoły, które w nim pracują.
W firmie Boschendal praca zespołowa jest niezbędna. Wszyscy dążymy do tego samego celu, jakim jest tworzenie wyjątkowych, zapadających w pamięć win. Kiedy wypijesz szklankę Boschendala, chcemy, abyś zasmakował widoku, zasmakował stylu życia i zasmakował doskonałości. Dążymy do perfekcji i dążymy do ciągłego doskonalenia.
 

Opinie

Sprawdź się

Który z teatralnych budynków w Trójmieście w "Blaszanym Bębenku" Güntera Grassa nazwany został "młynkiem do kawy"?

 

Najczęściej czytane