stat
Impreza już się odbyła

Dawno temu, na dalszym i bliższym wschodzie

Projektornia Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze online Dawno temu, na dalszym i bliższym wschodzie. O swojej wyprawie opowie Adam Szostek. 

O podróży
Co może się stać, gdy za bardzo uwierzysz w przygody bohaterów książek podróżniczych? Gdy przed zaśnięciem będziesz godzinami patrzeć na zawieszoną na ścianie starą mapę, myśląc jak wygląda świat w miejscu przypadkowej kropki?
Możesz skończyć leżąc na rozgrzanej syryjskiej autostradzie, czekając na auto, który być może podwiezie Cię do najbliższej miejscowości, możesz też uciekać przed małpami w Indiach, uczyć buddyjskich mnichów jazdy na deskorolce lub próbować wepchnąć namiot do budki telefonicznej na północy Szkocji. Może naprawdę wydarzyć się wszystko, łącznie z otrzymaniem kawałka Chińskiego Muru na wyłączność. O tych, i pewnie jeszcze kilku innych historiach (bo czemu nie) opowie Adam Szostek.

O podróżniku
Adam Szostek choć pochodzi z Trójmiasta, to od najmłodszych lat trochę go nosi po świecie. Zaczęło się od podróżniczych albumów i jeżdżenia autostopem po Europie... a potem, Bliski Wschód, Indie, Chiny. W trasie najczęściej towarzyszyła mu deskorolka i dzięki niej miał okazję poznać wielu młodych ludzi i ich historie. Obecnie coraz częściej angażuje się w wolontariaty promujące sporty ekstremalne w rejonach objętych konfliktem lub problemami społecznymi, pokazując, że pomoc ma wiele twarzy, a sport pozwala uciec na chwilę od problemów.

Więcej: 
https://www.facebook.com/AdamSzostekSkateTravelAdventure
Spotkanie będzie można obejrzeć w na fanpagu GAK Projektorni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Max Lars to pseudonim którego trójmiejskiego pisarza?

 

Najczęściej czytane