stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Czerwcowe Spotkania Experymenciaków

Nauka może być ciekawa już od pierwszego kroku. Sprawdzają to maluchy (w wieku 1-3 lat) wraz z opiekunami na wystawie Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Spotkania EXPERYMENCIAKÓW to zajęcia logorytmiczne, łączące zabawy wspomagające rozwój mowy oraz zabawy muzyczno-ruchowe. Nasze zajęcia to inspiracja dla rodzica, jak aktywnie wpływać na rozwój komunikacji językowej dziecka oraz kreatywny pomysł na zagospodarowanie czasu maluchom. Spotykamy się dwa razy w miesiącu (w czwartki) w wybranych godzinach o 10:00 lub 16:30.

Podczas nadchodzących tygodni będziemy ćwiczyć uwagę, spostrzegawczość oraz zręczność. Zachęcamy do udziału w całym cyklu - za wykonane ćwiczenia maluchy będą zbierać odznaki, aby na końcu cyklu zdobyć swój pierwszy, wyjątkowy dyplom Experymenciaka!

W czerwcu będziemy pracować nad ZRĘCZNOŚCIĄ.
ZRĘCZNY EXPERYMENCIAK (poziom pierwszy)

06.06. Dzień Dziecka
...czyli sportowa odsłona święta wszystkich dzieci. Przekonamy się jak bardzo wygimnastykowane są nasze EXPERYMENCIAKI. Postaramy się pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód, sprawdzimy się w rzucaniu piłek do obręczy, a na koniec wykonamy przy lusterkach krótką gimnastykę buzi i języka.
ZRĘCZNY EXPERYMENCIAK (poziom drugi)

27.06. Na wakacjach
Spotkanie rozpoczniemy od spakowania walizki na wakacyjną podróż. Następnie czeka nas lot samolotem. Po dotarciu na miejsce weźmiemy udział w letnim slalomie. Będziemy spacerować, wspinać się i pływać, a wszystko to w słonecznej, wakacyjnej scenerii.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    18 zł
  • Kontakt
    58 500-49-94
Koszt 18 zł obejmuje udział w pojedynczych zajęciach dziecka wraz z opiekunem oraz wstęp na wystawę EXPERYMENTU.

W zajęciach może wziąć udział rodzeństwo, dodatkowy bilet kosztuje wtedy 9 zł.

Bilety można kupić przez naszą stronę bilety.experyment.gdynia.pl oraz w kasach EXPERYMENTU. Zajęcia odbywają się na matach edukacyjnych, dlatego warto zabrać skarpetki.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jakim tytułem zainaugurował swoją działalność Teatr Miejski w Gdyni?