• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cytrynowy sorbet spektakl imrpowizowany Mapa Huncwotów

Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz, zawsze uczynni doradcy czarodziejskich psotników, mają zaszczyt przedstawić Mapę Huncwotów!

Czy chcielibyście wiedzieć, co dzieje się w Hogwarcie, kiedy wszyscy smacznie śpią? Dokąd nocą tupta Snape? Czemu Lupin tak wyje w księżycową noc? I dlaczego Dumbledore zęby szczerzy rad? Odkryjemy przed Wami tajemnice zamku, w którym poza perypetiami Harry'ego Pottera mają także miejsce inne sprawy. Przenieś się z nami w świat magii i zobacz o czym dyskutują skrzaty domowe w kuchni, czym zajmują się nauczyciele po godzinach albo o czym plotkują portrety... Zapraszamy na wieczór magii, humoru i niezwykłych historii, które już nigdy się nie powtórzą!

Zaprezentujemy spektakl całkowicie improwizowany, osadzony w uniwersum najpopularniejszej serii książek J.K Rowling. Aktorzy nie dysponują napisanym wcześniej scenariuszem, a inspiracją do scen będą sugestie, o które Państwa poproszą.

Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich.
Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z sagi o Harrym Potterze. Fandom prawdopodobnie będzie miał tu swój mały raj.

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. Nie chcemy przecież być jak Hagrid szepczący pod nosem Cholibka, nie powinienem był tego mówić!

Opinie

Sprawdź się

Który duży gdański festiwal o zasięgu międzynarodowym kultywuje tradycje Solidarności w przejawach kultury?