• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Confusion Project Tour At Last

Confusion Project (Michał Ciesielski - p, Piotr Gierszewski - b, Adam Golicki - dr) powraca do Boto, aby zaprezentować swój nowy album "Last". Będzie to pierwszy koncert w Trójmieście od czasu ukazania się płyty! Muzyka zespołu podobnie jak na poprzednich płytach, ma charakter ilustracyjny.

lut 9

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 90 zł
ulgowy 45 - 85 zł
Kup bilet
kwi 2

niedziela, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
Podobnie jak w przypadku poprzedniego krążka Primal, mamy tu utwory, których główną inspiracją pozostaje natura - tym razem jednak głównie niepokój o jej kondycję. Zespół sięga po poważniejszą tematykę i wyraża swój muzyczny manifest apel, by traktować serio problemy, z którymi świat obecnie się mierzy. Zabrzmią utwory o lęku, wyparciu, melancholii ale i nadziei i akceptacji. Już sam tytuł płyty jest przewrotny - angielskie "Last" może przecież oznaczać zarówno "Ostatnia", jak i "Trwać". W związku z tym, będzie można usłyszeć kompozycje - choć wciąż jazzowe, to jednak obszernie sięgające po cięższe brzmienia takie jak Drum&bass, czy ProgRock.

jazz - koncerty w Trójmieście


"Last" został wydany w sposób ekologiczny, opakowanie płyty zostało wykonane w całości z papieru z makulatury, a wpływy ze sprzedaży płyt są przekazywane na inicjatywy sadzenia drzew w miejscach zniszczonych działalnością człowieka. Do tej pory dzięki kupionym przez słuchaczy płytom udało się posadzić 1400 drzew na całym świecie.
Zapraszamy!

Opinie

Sprawdź się

Z jakim trójmiejskim teatrem związany jest obecnie gdański pisarz Paweł Huelle?