• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Co w trawie piszczy: warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat!

18 i 19 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne "Co w trawie piszczy" w Wyspie Skarbów GAK. Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.

Prowadzenie: Gosia Zamorska (Fundacja Generacja) Gdańska społeczniczka, animatorka i poetka, prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz spacery przyrodnicze; założycielka i prezeska Fundacji Genaracja, działa w klubie Wrzeszczak założycielka Gdańskiej Szkoły Haiku, zafascynowana tą japońską formą poetycką, jej haiku były publikowane w Przekroju, japońskim Asahi i amerykańskim Tinywords.

Kiedy? 18 i 19 lipca w g. 10:00 12:30
Gdzie? Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3 | Wyspa Sobieszewska
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach 50 zł.
Bilety dostępne na stronie bilety24.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Uwaga: Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na edukacja@gak.gda.pl o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.
Pod hasłem Przyroda na warsztat! Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. Przyroda na Warsztat! to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Jak dojechać do Wyspy Skarbów GAK?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
autobus: 112, 186, 212, 512 (3 min. pieszo od Wyspy Skarbów), przystanek: Sobieszewo

Dostępność
Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.

Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych zrealizowano ze środków Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023.
Kup bilet
lip 30-31

wtorek - środa, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
Kup bilet
sie 12-13

poniedziałek - wtorek, godz. 10:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
przedsprzedaż 50 zł

Opinie

Sprawdź się

Z okazji obchodów 25. rocznicy powstania Solidarności na terenie Stoczni Gdańskiej odbył się koncert: