• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chillout Classic Session - Hans Zimmer

Chillout Classic Session w Oria Magic House. Piąta odsłona CHILLOUT CLASSIC SESSION z serii wielcy kompozytorzy muzyki filmowej w premium restaurant & shows ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą!

 
Tomasz Diakun - DJ Classic, przedstawi tym razem muzykę Wielkiego Hansa Zimmera. Wszystko to odbędzie późnym wieczorem, w pięknych, artystycznych wnętrzach restauracji z przygaszonym, nastrojowym światłem, a na słuchaczy będą czekały miejsca tylko do leżenia - na leżakach i pufach. Przestrzeń ORII zamieni się w relaksacyjny klub muzyczny.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Leżaki, przyjemne światło w półmroku, ulubiony napój w ręce (już wiecie, że nasze orzeźwiające KOKTAJLE to prawdziwa podróż wśród smaków i aromatów ) i świetna muzyka - tak wyobrażamy sobie wieczorny, letni CHILLOUT w naszym magicznym miejscu.

CHILLOUT CLASSIC SESSION to nowy projekt w premium restaurant & shows ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą, dedykowany melomanom, miłośnikom dobrej muzyki, wszystkim tym, którzy chcą trochę zwolnić i przy muzyce zrelaksować się i wprowadzić w błogi nastrój.
 
bilety na  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/105562/Gda%C5%84sk/Chillout+Classic+Session/?utm_source=pp&utm_medium=13 lub "na wejściu", jeśli jeszcze będą wolne miejsca.Chillout Classic Session wywodzi się z idei Chillout Classic, koncertów w ciemnościach, realizowanych już od ponad 10 lat przez kwartet smyczkowy Baltic String Quartet. Na bazie tego pomysłu powstał też Festiwal Chillout Classic, którego trzecia edycja odbędzie się 28 IX - 8 X w Hotelu 4 Pory Roku oraz w Oria Magic Hause. W restauracji 28 IX wystąpi Baltic String Quartet a 5 X Amelia&Smooth Jazz Trio z projektem "Ballady jazzowe po ciemku".
 
Chillout Classic Session to swego rodzaju radio na żywo, gdzie Tomasz Diakun, niejako DJ Classic, będzie prezentował muzykę, nierzadko z płyt winylowych z własnej kolekcji, dla publiczności, która w Oria Magic House będzie mogła słuchać i relaksować się na leżakach, pufach, z ulubionym drinkiem i przy zgaszonym świetle.

Tomasz Diakun to skrzypek, filharmonik, lider Baltic String Quartet, członek Smooth Jazz Trio, pomysłodawca Chillout Classic, prezes Fundacji Chillout Classic, dyrektor programowy Festiwalu Chillout Classic oraz od niedawna prezenter radiowy Radia Spin. W planie jest cykl spotkań z kompozytorami muzyki filmowej. Był już Mancini i Morricone, Vangelis. W każdej odsłonie słuchacze będą odkrywać arcydzieła, ale niekiedy mniej znane utwory kompozytorów, ale na pewno takie, które zapewnią ukojenie dla umysłu i duszy. Od subtelnych, delikatnych dźwięków fortepianu, hipnotyczne, ambientowe aranżacje po pełne, wielkie orkiestrowe wykonania.
 
 
Prezentowane utwory to nie tylko klasyczne nagrania, ale także nowe interpretacje znanych hitów, co sprawi, że program będzie świetnym sposobem na poszerzenie horyzontów muzycznych.
 
Projekt "Chillout Classic Session" ma dwa główne zadania, obok edukacyjnego charakteru ma wprowadzić w stan odprężenia i relaksu. Zapomnij zatem o stresie i pozwól sobie na chwilę relaksu z "Chillout Classic Session" w Oria Magic House.

Czas trwania sesji - trochę ponad godzinę...wszystko zależy od klimatu , który się wytworzy... Wpadajcie do Orii na CHILL NIGHT albo po prostu zostańcie po lunchu/ kolacji z nami na dłużej omh.pl/pl

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Kontakt
  796-545-781,
  606-429-090
Bilety na www.kupbilecik.pl lub na miejscu w restauracji Oria Magic House
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/105562/Gda%C5%84sk/Chillout+Classic+Session/?utm_source=pp&utm_medium=13

Opinie

Sprawdź się

Wskaż wystawę, która znajduje się w Muzeum Narodowym na stałe: