• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Być jak Michał Anioł

Zapraszamy na cykl warsztatów rzeźbiarskich dla młodzieży i dorosłych. Jeśli fascynują Cię dzieła Rodina, Dunikowskiego czy Michała Anioła i chciałbyś stworzyć własną rzeźbę te warsztaty są dla Ciebie!  

13 maja - 3 czerwca 2022, godz. 10:00 - 15:00

Wstęp wolny
maj 21

sobota, godz. 11:00 - 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Z nami nauczysz się m.in. jak wyrzeźbić dłoń, jak wykonać jej odlew, odcisk, stworzyć formę przestrzenną (maskę z papier mache) i rzeźbę inspirowaną współczesną architekturą. Udział jest bezpłatny, obowiązuje obecność na wszystkich 5 spotkaniach. W świat sztuki wprowadzi Cię Monika Szczukiewicz, rzeźbiarka i doświadczona pedagożka. W kameralnej, 10-osobowej grupie, w twórczej atmosferze, będziesz eksperymentował, łączył techniki rzeźbiarskie, szukał inspiracji, a przy okazji świetnie się bawił! Nie musisz posiadać talentu ani umiejętności. Wystarczy, że chcesz spróbować swoich sił, rozwinąć twórczą wyobraźnię, potrzebujesz kontaktu z profesjonalnym artystą i ludźmi, którzy dzielą Twą pasję. Cykl składa się z 5 spotkań, każde po 3 godziny zegarowe. Zapewniamy dostęp do pracowni wyposażonej w profesjonalne akcesoria i materiały.

Terminy spotkań:
10.09
17.09
24.09
1.10
8.10


W dniach 3-4.12 uczestnicy wspólnie przygotuję wystawy w Oliwskim Ratuszu Kultury, która będzie prezentowana tam przez dwa dni - 5 i 6.12.2020 r. Być jak Michał Anioł jest częścią projektu Oliwska Akademia Sztuki, dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Informacja o biletach

Zapisy przez stronę www.oas.edu.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Teatr na Plaży funkcjonuje w: