• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BursztyNOWA więź

BursztyNOWA więź - warsztaty dla mam i córek. Kameralne wydarzenie z okazji Dnia Matki podczas którego będziecie miały okazję do wspólnego wykonania wisiorków z bursztynu. To możliwość by stworzyć coś wyjątkowego, co będzie miało wartość sentymentalną i będzie przypominało o miłych chwilach spędzonych razem. To wspaniała okazja, by podzielić się swoimi pomysłami i inspiracjami oraz zacieśnić więź i wykonać wspólnie coś pięknego.

Zapraszam do kreatywnego spędzenia czasu w atmosferze pełnej miłości i relaksu.

W trakcie naszego spotkania opowiem Wam, jak z surowej bryłki - znalezionej na plaży lub kupionej w sklepie - wyczarować najpiękniejszy i najszlachetniejszy z możliwych kształtów. Zyskacie dużo ciekawej wiedzy, niezbędnej do pracy z bursztynem, ale przede wszystkim zdobędziecie praktyczne umiejętności, dzięki którym samodzielnie poradzicie sobie z obróbką surowej bryłki, a później stworzycie z niej wymyśloną przez siebie biżuterię!

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Dla każdej mamy i córki, które chcą wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze. Nie musicie mieć ani doświadczenia, ani tym bardziej zdolności manualnych. Nie musicie znać się na obróbce materiału ani tworzeniu biżuterii. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Informacje organizacyjne

Data: 26 maja 2023
Czas trwania warsztatów: 3h. Zaczynamy o godz. 18.
Miejsce: Pracownia My Piece of Wood, ul. Świętokrzyska 45A, Gdańsk

Zaproszenie przeznaczone jest dla mam z córkami. Cena obejmuje miejsce na warsztatach dla dwóch osób. W pracowni dostępne są wszystkie niezbędne materiały do pracy oraz kawa, herbata i coś słodkiego.

Wspólnie odkryjcie BursztyNOWĄ pasję!

Opinie

Sprawdź się

Jedynym w Polsce przeglądem spektakli musicalowych w Polsce jest...?