• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Boto Jam: Patryk Zakrocki

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

jazz - koncerty w Trójmieście


W tym tygodniu naszym gościem będzie Partyk Zakrocki.
Ur. 1974. Warszawiak z Ursynowa, edukację muzyczną rozpoczął w wieku 5 lat od lekcji gry na pianinie, a następnie gry na skrzypcach w szkole muzycznej, z której po 6 latach został wyrzucony. W ten sposób zakończył etap edukacji klasycznej i zajął się agresywnym graniem na gitarze elektrycznej, którą porzucił po 12 latach, aby zadebiutować w 1998 roku albumem elektroniczno breakbitowym Meoma. W tym czasie powrócił do skrzypiec, traktując je jako akustyczny generator fal dźwiękowych w zespole TUPIKA. Dzięki uprzejmości profesora Bogusława Schaeffera studiował u niego kompozycję nowoczesną przez 3 lata.

Tworzył rozmaite projekty: minimalistyczną elektroakustykę EA, akustyczne trio Tupika i Galimadjaz Trio, trio perkusyjne Kallerumpa, słuchowiskowy Zakład Produkcji Dźwięku, eksperymentalny elektroniczny duet Normal Bias, muzykoterapeutyczny Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i najszerzej znany duet SzaZa zajmujący się łączeniem muzyki z innymi sztukami. Obecnie prowadzi zespół Polski Piach, który łączy pulsację bluesową ze współczesną kameralistyką. Oprócz tego współtworzy Leggerezza i Spontaneus Chamber Music.

Jest pomysłodawcą i twórcą Kina Dźwięku miejsca do zanurzania się w słuchaniu. Otrzymał kilka ciekawych nagród i wyróżnień za muzykę do przedstawień teatralnych i filmów. Obecnie gra ponownie na gitarze, altówce, oscylatorze i elektrycznej mbirze, dyryguje zespołami improwizatorów i wymyśla muzykę do filmów i spektakli.

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji. Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. W tym tygodniu naszym gościem będzie Partyk Zakrocki, Ur. 1974. Warszawiak z Ursynowa, edukację muzyczną rozpoczął w wieku 5 lat od lekcji gry na pianinie, a następnie gry na skrzypcach w szkole muzycznej, z której po 6 latach został wyrzucony. W ten sposób zakończył etap edukacji klasycznej i zajął się agresywnym graniem na gitarze elektrycznej, którą porzucił po 12 latach, aby zadebiutować w 1998 roku albumem elektroniczno breakbitowym Meoma. W tym czasie powrócił do skrzypiec, traktując je jako akustyczny generator fal dźwiękowych w zespole TUPIKA. Dzięki uprzejmości profesora Bogusława Schaeffera studiował u niego kompozycję nowoczesną przez 3 lata.

Tworzył rozmaite projekty: minimalistyczną elektroakustykę EA, akustyczne trio Tupika i Galimadjaz Trio, trio perkusyjne Kallerumpa, słuchowiskowy Zakład Produkcji Dźwięku, eksperymentalny elektroniczny duet Normal Bias, muzykoterapeutyczny Gabinet Masażu Ucha Wewnętrznego i najszerzej znany duet SzaZa zajmujący się łączeniem muzyki z innymi sztukami. Obecnie prowadzi zespół Polski Piach, który łączy pulsację bluesową ze współczesną kameralistyką. Oprócz tego współtworzy Leggerezza i Spontaneus Chamber Music. Jest pomysłodawcą i twórcą Kina Dźwięku miejsca do zanurzania się w słuchaniu. Otrzymał kilka ciekawych nagród i wyróżnień za muzykę do przedstawień teatralnych i filmów. Obecnie gra ponownie na gitarze, altówce, oscylatorze i elektrycznej mbirze, dyryguje zespołami improwizatorów i wymyśla muzykę do filmów i spektakli.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Przedsprzedaż
  25 zł
przedsprzedaż 25 zł
w dniu wydarzenia 30 zł

Opinie

Sprawdź się

Studium Wokalno-Aktorskie to: