• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Borowski / Miegoń - koncert w Halo Kulturze

Zapraszamy na pierwszy koncert cyklu "Odbijąc piłeczki": Borowski / Miegoń. Duet dwóch gdyńskich muzyków i animatorów kultury, który od dekady, z różnym natężeniem, generują wspólnie utwory muzyczne z pogranicza muzyki ambient, transowego rocka czy kraut-rockowych improwizacji.

Bartosz "Boro" Borowski znany jest z takich formacji jak m.in. Lonker See, Why Bother? czy Formoza, przewodzi też labelowi Music is The Weapon. 

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Michał Miegoń to od lat filar zespołu Kiev Office, znany także z działalności producenckiej "Sound 8" (m.in. Judy's Funeral, GARS) i licznych kolaboracji.

Wspólnie wydali dotychczas cztery albumy, które łączą producenckie kolaże z improwizacjami na żywo. "Jellyfishes Stories" (2013) - concept album poświęcony ekosystemowi Bałtyku, "Isolations" (2015) nagrany z wokalistką Joanną Szkudlarek, "Moominland" (201poświęcony życiu Tove Jannson oraz "Puszcze Polski" (2020) nagrany z basistką Joanną Kucharską.

Pięć lat od ostatniego koncertu duet powraca na żywo w klimatycznej przestrzeni podziemi Miejskich Hal Targowych - w Halo Kultura.

Projekt dofinansowany ze środków miasta Gdyni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Tryptyk "Sąd Ostateczny" Hansa Memlinga można zobaczyć w: