Impreza już się odbyła

BorderBody / Mixing Cities and Identities - wystawa

W piątek, 4 października odbędzie się wernisaż wystawy sztuki nowoczesnej BorderBody / Mixing Cities and Identities, którą będzie można oglądać do 18 bm. w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30. Właśnie tam 31 artystów z rożnych stron świata, działających pod egidą International ArtExpo, zaprezentuje swoje prace z dziedziny fotografii, video-artu, grafiki komputerowej, architektury, instalacji oraz performance'u.

14 maja - 26 czerwca 2021, godz. 18:00 - 21:00

Wstęp wolny

9 czerwca - 9 lipca 2021, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

"BorderBody" to wydarzenie artystyczne, na które składają się dwie współgrające wystawy sztuki współczesnej: "Mixing Cities", która obrazuje współcześnie zachodzące zmiany w tkance miejskiej i ich wpływ na mieszkańców miast, oraz "Mixing Identities", której zainteresowanie oscyluje wokół krzyżujących się tożsamości społecznych w dzisiejszym świecie. Celem wystawy jest ukazanie pozytywnych aspektów zmian, które kreują naszą przyszłość.

Podczas wystawy wyświetlana będzie prezentacja wideo niezwykłego projektu "Human Harp" londyńskiego artysty i badacza Di Mainstone, który tworzy rzeźby na żywych ludzkich modelach, a każda z nich opowiada pewną unikalną historię.

Wernisaż 4 października o godz. 18.00 (wstęp za zaproszeniami). Wystawę będzie można oglądać do 18 października w godzinach otwarcia InfoBoxu, od poniedziałku do piątku 10.00-19.00 oraz w soboty 12.00-18.00. Wstęp wolny.

Organizatorem wystawy jest International ArtExpo we współpracy z Centrum Kultury w Gdyni, a opiekunem Luca Curci.

Dodajmy, że International ArtExpo to niezależna grupa skupiająca ponad 2500 artystów założona w roku 2001 przez Luca Curci, obecnego dyrektora, zaangażowana w promocję sztuki współczesnej. Od momentu powstania ma na swoim koncie realizację ponad 60 wydarzeń artystycznych w muzeach, galeriach, instytucjach prywatnych i publicznych na całym świecie.

Więcej informacji: www.gdyniainfobox.pl, www.lucacurci.com/artexpo

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Na podstawie jakiej książki nakręcono film, w którym w głównych rolach wystąpili Magdalena Cielecka i Paweł Deląg?