stat
Impreza już się odbyła

Biżuteria artystyczna. Nico&Nele - wystawa

Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników zaprasza na wernisaż Biżuteria artystyczna. Nico Delaide & Nele Blanckaert ", który odbędzie się 29 listopada (piątek), o godz. 18:00 w Galerii MSB.

9 października - 11 grudnia 2021, godz. 12:00

Gdynia,
Wstęp wolny

10 - 30 grudnia 2021, godz. 12:00 - 18:00

Wstęp wolny
Nele Blanckaert oraz Nico Delaide to artyści pochodzący z Belgii. Oboje są laureatami ubiegłorocznego konkursu jubilerskiego Prezentacje 2018 . W konkursie tym Nele Blanckaert została nagrodzona Nagrodą Główną, za pierścień Livingon the edge, a Nico Delaide otrzymał nagrodę Sekretarza Województwa Lubelskiego za pracę Baltic flower. Wystawę Prezentacje można było również podziwiać w Galerii MSB od 21.03 do 06.05.2019. W dniach 27.07- 06.10.2019 biżuteria autorstwa Nico Delaide i Nele Blanckaert była pokazywana w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym na wystawie Nele Blanckaert Nico Delaide. Sztuka biżuterii.

Na wystawie w Galerii MSB, zostanie zaprezentowany artystyczny dorobek belgijskich artystów złotników, którzy swoje prace tworzą z wykorzystaniem złota, srebra, bursztynu oraz kamieni szlachetnych. Biżuteria belgów odznacza się nowoczesnością, architektoniczną formą, która kontrastuje z organicznymi motywami oraz obiektami o symbolicznym znaczeniu. Rozwiązania konstrukcyjne obiektów, niekiedy zaskakują widza i wykazują przemyślaną drogę artysty od pomysłu do gotowej biżuterii.
Serdecznie zapraszamy na wernisaż!

INFORMACJE O WYSTAWIE -Biżuteria artystyczna. Nico Delaide & Nele Blanckaert:
Termin: 29 listopada 2019 28 luty 2020
Miejsce: Galeria MSB
Kurator: Małgorzata Siudak
Wystawa czynna od pon. do pt. 08:30 -16:30

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?