stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biblioteka Inspiracji: Jak mieć czas?

Nie potraficie zorganizować sobie czasu? Ciągle macie go za mało i przez to nie wyrabiacie się ze wszystkim? Zapraszamy na spotkanie z Olą Budzyńska i warsztaty planowania harmonogramu działań z Agatą Bagińską ze Strefa Startup Gdynia.

Ola Budzyńska jest autorką bloga Pani Swojego Czasu i książki "Jak zostać panią swojego czasu?", poradnika na temat organizacji czasu. Ilość obowiązków cię przerasta, a do tego dopadają cię wyrzuty sumienia, że ciągle robisz za mało - koniecznie przyjdź na to spotkanie. Na warsztatach z układania harmonogramu działań uczestnicy dowiedzą się jak ustalić priorytety, planować działania i realizować je, tak by mieć poczucie dobrze wykonanego zadania i mieć więcej czasu dla siebie i rodziny. Warsztaty poprowadzi Agata Bagińska.

Jak mieć czas?
23.11, godz. 18.00 Spotkanie autorskie z Olą Budzyńską, znaną jako Pani Swojego Czasu
24.11, godz. 11.00 Warsztaty z układania harmonogramu działań. Prowadzenie Agata Bagińska ze Strefa Startup Gdynia


Na warsztaty obowiązują zapisy.
Zgłoszenia na adres: a.iterman@bibliotekagdynia.pl.
W wiadomości prosimy wpisać, na które zajęcia chcą się Państwo zapisać.

Podczas spotkania nie będzie możliwości zakupu książek autorki. Można dokonać zakupu przez internet: https://www.sklep.paniswojegoczasu.pl/

Projekt Biblioteka Inspiracji jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Został też objęty patronatem przez Wielki Buk - blog literacki, Magazyn Together - rodzinna strona Trójmiasta oraz przez portal Trojmiasto.pl.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W którym roku ukończono i oddano do użytku budynek Teatru Muzycznego w Gdyni (przy Placu Teatralnym 1), któremu patronuje Danuta Baduszkowa?