stat
Impreza już się odbyła

Bal Fatalle - Teatr Ruchu Mo-sHe

Przenieście się w niezwykły świat zabawy, której nieobca jest również głęboka refleksja. Przybywający na wydarzenie balowicze, w niezwykle barwnych i efektownych strojach, a także maskaradowych maskach, poddają się muzyce oraz niezwykłej atmosferze. Z pozoru niewinny taniec przeradza się z czasem w szalony pęd, kipiący energią i nieokiełznaną euforią. Tańczący niczym zamknięci we śnie unoszą się ponad to, co namacalne, realne, prawdziwe. Jak będzie wyglądać ich przebudzenie? Czym stanie się dla nich bal?

20 - 29 sierpnia 2021

Gdańsk,
bilety 15 - 35 zł
Kup bilet
paź 14

czwartek, godz. 19:00

bilety 100-120 zł
Kup bilet
Bal Fatalle to spektakl taneczny w II aktach, w reżyserii i choreografii Moniki Leśko-Mikołajczyk choreografki Teatru Ruchu Mo-sHe działającego w Wejherowskim Centrum Kultury. Niezwykle efektowną formę spektaklu współtworzą scenografia i kostiumy autorstwa Joanny Maciejewskiej. Reżyserią światła zajął się Jacek Rogalewski. Kostiumy zostały wykonane przez Bożenę Kulas i Ewę Badziong z pracowni krawieckiej Teatru Miejskiego w Gdyni. Dopełnieniem tej wyjątkowej realizacji są wizualizacje Filipa Borkowskiego. Całość oprawiona jest wyjątkową muzyką Ymy Sumac, Connie Francis, Hazmata Modine, Carlosa d'Alesiio, Alberto Iglesiasa, Yuna Miyake, Sohn, The Cinematic Orchestra czy Art. of Noise. Na scenie zobaczymy wybitnie uzdolnionych tancerzy Teatru Ruchu Mo-sHe.

Reżyseria i choreografia: Monika Leśko-Mikołajczyk
Scenografia i kostiumy: Joanna Maciejewska
Wykonanie kostiumów: Bożena Kulas i Ewa Badziong
Pracownia krawiecka Teatru Miejskiego w Gdyni
Reżyseria światła: Jacek Rogalewski
Wizualizacje: Filip Borkowski
Obsługa techniczna: Mateusz Czech, Piotr Smentoch
Muzyka - podkłady muzyczne wykonawców: Yma Sumac, Connie Francis, Hazmat Modine, Carlos d'Alessio, Alberto Iglesias, Jun Miyake, Art of Noise, The Cinematic Orchestra, Sohn

OBSADA:
Weronika Baranowska
Wiktoria Białk
Aleksandra Grunwald-Chojnacka
Joanna Maciejewska
Jaśmina Miętkiewicz
Julia Olszewska
Artur Podsiedzik
Nina Schreiber
Karolina Stojowska-Swędrzyńska
Marcel Rzepka
STATYŚCI:
Filip Borkowski
Sławomir Mikołajczyk
Karol Formela

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaki nietypowy jubileusz obchodził w październiku 2010 roku maestro José Maria Florencio?