stat

BOTO post-pandemicznie: Paulina Czapla/Marcin Stokowski/Piotr Dudek

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na kolejną odsłonę post-pandemicznych spotkań jazzowych w Teatrze BOTO. 

Listopad rozpoczniemy muzyczną podróżą, którą poprowadzą:
Paulina Czapla - wokal
Marcin Stokowski gitara
Piotr Dudek perkusja 

Urozmaiceniem wieczoru będzie gościnny wstęp zaprzyjaźnionych muzyków, którzy dołączą do wspólnego jam session.

Paulina Czapla i Marcin Stokowski pochodzą z Malborka, jednak ich pierwsze muzyczne spotkanie miało miejsce w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Od tamtej pory połączyła ich miłość do tworzenia nowych, niezbadanych dźwięków oraz zapał do poszukiwania nowych muzycznych inspiracji. Tego wieczoru, wspierani przez zaprzyjaźnionego perkusistę Piotra Dudka, zaproponują wiele znanych standardów jazzowych w niebanalnych, często spontanicznych aranżacjach. Może jednak też się zdarzyć, że pojawi się soul i r&b ponieważ ten skład lubi grać to na co właśnie ma ochotę 

jazz - koncerty w Trójmieście


Paulina Czapla
wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Finalistka "Must be the music", uczestniczka "Szansy na sukces" oraz talent show "X-factor". Ma na swoim koncie cztery autorskie single, wiele muzycznych warsztatów i preselekcje do konkursu Eurowizji.

Marcin Stokowski, "Chemik"
Studiował gitarę jazzową na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Był gitarzystą i basistą w takich zespołach jak Kciuk & The Fingers, Amok, Jan Konop Big Band, Pierwiastek z Trzech. Grał zarówno na wielkich muzycznych scenach (Opener Festival, Brouhaha Festival w Liverpoolu) jak i w kameralnych, klimatycznych przestrzeniach jazzowych. Prywatnie miłośnik dobrej pizzy i Morza Bałtyckiego.

PIOTR DUDEK "Dudi"
Perkusista, grał m.in z zespołami M.faza, Kancelarya, Jan Konop Big Band, Pierwiastek z Trzech, z Wojtkiem Piwlińskim. Uczeń prof. Mirosława Żyty. Muzyk, pedagog, sideman.

***
Bilety: 20 zł
online: https://goout.net/pl/teatr-boto/vzitjd/

****
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Nagroda Literacka Gdynia dla autorów najlepszych książek wydanych w poprzednim roku przyznawana jest rokrocznie od: