stat
PATRONAT

BOTO post-pandemicznie: Irek Wojtczak

Niestety obostrzenia znowu się zmieniają aktualnie na widownię możemy wpuścić jedynie 50% osób. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o tym, że 9.12. odbędzie się ostatni Czwartek Jazz-owy BOTO post-pandemicznie w tym roku.

Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy z nową energią i pełną widownią. Na razie zapraszamy serdecznie na wyjątkowe zakończenie cyklu, w którym to zaskakujący Irek Wojtczak zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych studentów gdańskiej Akademii Muzycznej. Będzie to Akademia BOTO, czyli magiczna szkoła improwizacji, w której to zamiast piegów uczniowie otrzymują oklaski od widzów.

jazz - koncerty w Trójmieście


Irek Wojtczak saksofonista, improwizator, aranżer, twórca nieprzewidywalny, wymykający się jednoznacznym definicjom muzyki. Znakomicie wpisał się w polską scenę muzyczną gdzie jako lider, sideman czy solista nagrał ponad czterdzieści albumów. Został doceniony przez czołowych amerykańskich krytyków magazynów All About Jazz i The New York City Jazz Record takich jak: Karl Ackermann, C.Michael Bailey, Budd Kopman czy Ken Waxman. Utwór z płyty Irek Wojtczak Folk Five ukazał się na samplerze dołączonym do brytyjskiego miesięcznika muzycznego The Wire.

Irek Wojtczak o nadchodzącym czwartku:
,,Tylko tak w tych trudnych czasach mogę zareklamować nasz ostatni jazz.
Wszystko się kończy i wszystko zaczyna..Boto, Gdańsk, Sopot, Gdynia.
Czwartkowe konfrontacje! Akademia w Boto !!! Iiiirrrr.eeeekkk...
Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku wraz z Irkiem Wojtczakiem, poprzez dźwięki opowiedzą o swojej życiowej, osobistej i muzycznej historii.

****
Obowiązują następujące wytyczne:
maseczki zasłaniające usta i nos
przed wejściem na górę należy zdezynfekować ręce
przed wejściem każdy z uczestników zostanie poproszony o złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczeni, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku odbyła się pierwsza polska edycja zawodów Red Bull Air Race?