• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

BOTO Wild Jam: Michał Sołtan & goście

Kolejna odsłona BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie Michał Sołtan.

Wystąpią:
Michał Sołtan - gitara, głos
Marcin Janek - sax
Piotr Kułakowski - kontrabas
Roman Ślefarski - perkusja
i goście

jazz - koncerty w TrójmieścieMichał Sołtan - gitarzysta, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, edukator i performer. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem. Członek Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Jest absolwentem Wydziału Jazzu Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Studiował Muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Lider zespołu Imagination Quartet, z którym grał koncerty na festiwalach jazzowych w Chinach, Niemczech, Danii i Polsce, prezentując autorskie kompozycje. Z zespołem wydał dwie płyty "IQ" 2011 r. oraz "Mallada" 2015 r. Od 6 lat jest współtwórcą poniedziałkowych Funk & Jazz Jam Session w warszawskim klubie Harenda. W 2015 roku rozpoczął solowe eksperymenty z Loop Station. Od początku 2016 roku zorganizował przez swoją firmę Soltan Art Group prawie 50 warsztatów "Uwolnij muzykę" oraz zagrał blisko 100 koncertów, na których można usłyszeć m.in. single "Pan Sowa" czy "Najlepiej". Obydwa single prezentowane były w wielu stacjach radiowych, m.in. Trójce, Tok FM, Polskim Radiu Program 1, Radiu Gdańsk, Radiu RDC, RDN Małopolska i wielu innych. Zagrał supporty przed Melą Koteluk, Lao Che czy Smolik/Kev Fox, wziął udział w Must Be The Music 9 zdobywając 4xTAK od jury, grał na festiwalach Tarnów Polskiej Piosenki, w Muzeum Polskiej Piosenki w Amfiteatrze w Opolu, Teatrze Szekspirowskim, Teatrze BOTO i wielu innych. Wraz z Magdaleną Jankowską stworzył performance "MaloGranie", podczas którego komponuje muzykę na żywo do malowanego obrazu. Współtwórca Quality Jazz Live!, koncertów jazzowych, które odbywają się w legendarnym Quality Studio w Warszawie. 
https://www.facebook.com/MichalSoltanOfficial/

---
Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey, czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny muzycznej, okraszone smakiem i zapachem bourbonu "dzikiego indyka".

Informacja o biletach

1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey do odbioru w barze.

Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

Bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Opinie

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?