• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Australia - spotkanie podróżnicze

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na spotkanie podróżnicze "Australia". O swojej wyprawie opowie Milena Adamczewska, 13 maja (poniedziałek), godz. 18:00, ul. Dworska 29a, Gdańsk - Brzeźno.

Czy w Australii rzeczywiście wszystko chce nas zabić?
Jak zaplanować podróż po krainie kangurów?
Gdzie zjeść najlepsze śniadanie w Melbourne?

Australia to bohaterka marzeń o wspaniałych wakacjach, szalonych podróżach i idealnym życiu. Jak dużo wiecie jednak o niej na pewno? Wyjazdy do Australii obrosły w legendy i mity o morderczych pająkach, jeszcze bardziej morderczych cenach i nieznośnych upałach. Milena, autorka bloga Mileysroad ( https://mileysroad.wordpress.com/) opowie Wam o swoim 5-miesięcznym pobycie w Australii i praktycznych aspektach jej odkrywania. W trakcie spotkania usłyszycie o możliwościach pracy, sposobach na podróżowanie, o rafie, wężach, pająkach, bezludnej wyspie i skoku ze spadochronem. A wszystko to oczywiście w oparciu o dużo malowniczych zdjęć!

MILENA ADAMCZEWSKA
Uwielbia zadawać pytania i poszukiwać odpowiedzi. Fascynuje ją świat - obserwuje go, odkrywa, opisuje i próbuje uczynić trochę lepszym miejscem. Z wykształcenia prawniczka, z serca aktywistka, z doświadczenia copywriterka. Postanowiła połączyć wszystkie umiejętności i pasje w działalności na rzecz praw człowieka. Ma tendencje do życia w pędzie, więc nauczyła się też zwalniać i zatrzymywać. Parzy wtedy dobrą kawę, ćwiczy jogę i celebruje jedzenie z bliskimi.

Opinie

Sprawdź się

W jakiej placówce muzealnej znajduje się obraz "Morze" Michała Gorstkina Wywiórskiego?