• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Artystyczny Klub Rodzica

Cykl sobotnich spotkań dla rodziców z dziećmi w wieku 2-5 lat, w trakcie których mali uczestnicy odkrywają swoje pasje, przy okazji bawiąc się i ucząc. Zajęcia rozpoczynają się o godz. 10:00 i trwają ok. 60 minut. Zapraszamy na spotkania w konsulacie kultury.

w każdy wtorek (do 23.06), godz. 16:30 - 18:30

bilety 460 zł

w każdy czwartek (do 15.06), godz. 9:00, 10:00

bilety 15 zł
Kup bilet
1 kwietnia
"Wiosennym śladem Wielkanocy" - kreatywne warsztaty plastyczne.
Czy z jajka może wykluć się baranek ?? Czy trawa może być czerwona? Wspólna praca i dobra zabawa, która pozwoli dzieciom na podróż do świata wyobraźni i rozwinie ich kreatywność

15 kwietnia
"Po nitce do kłębka" - obróbka wełny od strzyżenia do przędzenia
Na edukacyjnym spotkaniu z owcami Tosią i Amy z Zagrody Powroty, dzieci będą miały okazję bliżej poznać te zwierzęta i ich codzienne życie, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat. W czasie zajęć dzieci wykonają również niecodzienne zadania przy użyciu muzealnych sprzętów.

29 kwietnia
Leśne zwierzęta - zajęcia muzyczne
Muzyczno-ruchowe zajęcia, podczas których bawimy się z leśnymi zwierzakami! Śpiewamy z guitelele, gramy na instrumentach, poznajemy także flet poprzeczny! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

15 maja
Mój bohater Strażak

Spotykamy się o 9.50 w Gdyńskim Centrum Kultury.

Jak wygląda dzień z życia strażaka? Jakie są procedury, gdy nagle na komendzie rozlegnie się głośny alarm sygnalizujący pożar? Za jaki sprzęt od razu sięgają strażacy? Jeśli chcielibyście poznać odpowiedzi na powyższe pytania i wcielić się w rolę strażaka, zapraszamy Was na spotkanie

UWAGA: Ze względu na charakterystykę zajęć, każdy Uczestnik (niezależnie od wieku) musi kupić bilet! Bilet w cenie 10 zł od osoby.

27 maja
Spektakl bańkowy "Początek"
Spektakl "Początek" to historia człowieka, który odkrywa magię. Delikatnie, krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, zaczyna się ich uczyć aby odkryć radość w swobodnej zabawie.

Spotkanie z Teatrem Magicznych Baniek to gwarancja familijnej zabawy! Zapraszamy do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy.

Spektakl bez ograniczeń wiekowych.

Koncept i scenariusz: Kamil Leński i Małgorzata Mach

Reżyseria: Małgorzata Mach

Wykonanie: Kamil Leński

Czas trwania: ok 40 min.


Prowadząca: Katarzyna Laszkowska
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany tematów zajęć.

Opinie

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?