Impreza już się odbyła

Album rodzinny

Zapraszamy na cykl 4 półtoragodzinnych spotkań, w trakcie których wykonamy 20 stronicowy ozdobny album na zdjęcia. Pod okiem instruktorki, stworzymy wspaniałą pamiątkę z życia rodziny.

cze 27

niedziela, godz. godz., 12:00

Gdańsk,
bilety 10 zł
sprzedaż on-line zakończona
Wykonamy ją całkowicie od podstaw. Będziemy uczyć się zasad kompozycji, doboru kolorów, dodatków. Instruktorka podzieli się swoją wiedzą o scrapbookingu, zdradzi sztuczki, będzie służyć pomocą na każdym kroku. Jest to szansa na spotkanie się w miłym gronie, pogaduszki, nauczenie się nowego hobby i stworzenia niezwykłej rodzinnej pamiątki. W tym samym czasie Wasze pociechy będą spędzać czas w tej samej salce, ale pod czujnym okiem opiekunki.

Zapewniamy:
- materiały dla każdej uczestniczki (indywidualna paczuszka)
- dostęp do materiałów "pierwszej potrzeby" - kleje, nożyczki, stemple, tusze itp.
- opiekę dla dziecka
- miłą, przyjazną atmosferę, pełną twórczego relaksu
- porady, wskazówki i instrukcje krok po kroku.
Na zajęcia należy przynieść 18-20 zdjęć w formacie 10x15 z życia Rodziny. Mogą to być narodziny, pierwszy uśmiech, ząbek, kroczki, święta, ważne uroczystości, podróże, spotkania. Takie wspomnienia należy celebrować i nadać im wyjątkową otoczkę. A gdy w naszych rękach poczujemy własnoręcznie stworzone dzieło, czemu nie stworzyć tradycji corocznego rodzinnego oglądania?

Dla kogo: dla mam z dziećmi w różnym wieku, również z niemowlakami
Koszt: 280 zł za cykl zajęć (4 x 1,5 godz.)
PROMOCJA! Przyprowadź jedną koleżankę, a każda z Was zapłaci 20 zł mniej. Przyprowadź dwie koleżanki, a każda z Was zapłaci 40 zł mniej.

Obowiązuje wcześniejsza telefoniczna lub mailowa rezerwacja miejsca w grupie. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisie pobierana jest zaliczka w wysokości 130 zł. W przypadku rezygnacji z warsztatów uczestniczka otrzymuje paczuszkę materiałów potrzebnych do wykonania albumu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Sztukę o początkach Gdyni napisał znany trójmiejski pisarz. Jaki?