stat

Albania - architektura i krajobraz - wystawa

Gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprasza na wystawę gdańskiego fotografa, Jerzego Wyrębskiego "Albania - architektura i krajobraz". Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających w godzinach otwarcia Centrum.

Ekspozycja dostępna w przestrzeni galerii jest zapisem wspomnień z podróży artysty do Albanii - kraju znanego z rozległych górskich krajobrazów, jezior i unikatowej architektury, która urzekłaby niejednego miłośnika dalekich wypraw. Wielkoformatowe zdjęcia będzie można obejrzeć od 30 listopada.

Fotografie mają zachęcić widza do odkrycia piękna niezwykle barwnego bałkańskiego kraju. Prace ukazują hipnotyzujące plaże oraz dziką albańską przyrodę, która staje się tłem dla tamtejszej architektury, noszącej ślady cywilizacji sięgające czasów starożytnych Rzymian i Greków.

W czasie wystawy personel centrum prosi o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Chętnych do odwiedzenia wystawy w CH Osowa prosi się o zachowanie dystansu, noszenie osłony na usta i nos oraz korzystania z płynu do dezynfekcji rąk, który będzie dostępny w wyznaczonych dozownikach na terenie obiektu.

Obsługa galerii zapewnia maksymalną czystość dla wszystkich odwiedzających centrum i wystawę.

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co odpędzało wszelkie zło w czasach wpływów rzymskich, czyli w pierwszych wiekach naszej ery?