stat
Impreza już się odbyła

Aka Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme

Pierwsza edycja warsztatów była koncepcyjna, ale teraz wiemy, że dla wspaniałych ludzi, warto robić wspaniałe rzeczy! Dlatego?

gru 5

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 20 - 25 zł
ulgowy 10 - 15 zł
Kup bilet
Od 13-24 stycznia 2020 ruszamy z 4 edycją AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme! W tej edycji będzie sporo nowości, wielkie powroty, niezapomniane classy, a co najważniejsze będziemy spotykać się na sali przez dwa tygodnie. Oznacza to, aż 40 godzin pracy warsztatowej! Zobaczcie sami, co dla Was przygotowaliśmy!

 O WARSZTATACH

AKA Intensive Workshops Jazz Labs & Stretching Extreme to program intensywnych warsztatów, na których osiągamy rezultaty miesięcznych treningów w tydzień. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy z nich to JAZZ LABS, na których poznacie, tak naprawdę, czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. Szpagat w każdej płaszczyźnie, czemu nie?

 JAZZ LABS

Aktualnie program JAZZ LABS to połączenie techniki tanecznej, tańczenia choreografii w odmiennych stylach jazzowych, a także od teraz nauki pracy w grupach - tworzenia, improwizacji i teatru. Na warsztatach zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Rozwiniecie swój ruch, czucie emocjonalne, a przy tym wszystkim spotkacie najcudowniejszą ekipę warsztatową ever, która tak samo kocha tańczyć!

 STRETCHING EXTREME

Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których przez dwa tygodnie będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Zajęcia Stretching Extreme to wyjątkowe 1,5 godziny, na których wykonywane ćwiczenia poruszają różne części naszego ciała w inny sposób. W tej edycji zaplanowanych jest, aż 10 zajęć rozciągających, co daje łączny rezultat 15 godzin w ciągu dwóch tygodni! Szpagat w dwa tygodnie? Czemu nie?

PROGRAM NA NADCHODZĄCE WARSZTATY? Jak już wspominaliśmy jest parę nowości, powrotów i niespodzianek! W tej edycji spędzicie 40 wspaniałych godzin na sali doskonaląc swój warsztat. Wśród przygotowanych CLASSÓW znajdziecie:

LYRICAL JAZZ
MODERN JAZZ
BROADWAY JAZZ
CONTEMPORARY JAZZ
AFRO JAZZ
MODERN
TECHNIKA JAZZOWA
FLOORWORK
JAZZ TRICS
STRETCHING EXTREME
BOOTCAMP


Wszystkie informacje o warsztatach, cennik, opisy, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie 

http://akademiaartystyczna.com/akaintensiveworkshops/

 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W 1996 roku na plaży koło mola w Orłowie zainaugurowała swoją działalność Scena Letnia w Orłowie. Jaki spektakl wstawiono jako pierwszy na tej scenie?