stat
Impreza już się odbyła

ARToART foto&ceramics exhibition

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie ARToART foto&ceramics sculptures, czyli wernisaż wystawy fotografii Hansa Drieenhuizena oraz rzeźby uczestników zajęć rzeźby/ceramiki w Republice Marzeń Gdańskiej Szkoły Artystycznej na terenie Garnizonu Kultury.

29 grudnia 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 12:30

Online
Wstęp wolny
03/11/2019r. g. 18:00

Hans Drieenhuizen - urodził się w Holandii w miejscowości Nijkerk niedaleko Amsterdamu. Fotografowanie to od lat jego pasja i hobby... "Pracując jako inżynier w Nestle, budując fabryki, linie produkcyjne na całym świecie, nie zawsze miałem możliwość by w pełni realizować swoje fotograficzne zainteresowania. Dopiero po przejściu na emeryturę mam więcej czasu na urzeczywistnienie moich pasji. Moją ambicją jest tworzenie fotografii artystycznej."
Od 2016 roku wraz z żoną mieszka w Polsce, w Straszynie.

Hans jest uczestnikiem zajęć ceramiki i rzeźby w Gdańskiej Szkole Artystycznej. Fotografie Hansa to portrety uczestników zajęć ceramiki/rzeźby, którzy prezentują swoje prace.

As I have joined the Ceramic classes, end 2018, we came to the idea to make a series of portaits from the artists together witch their artwork. The name of the exhibition is ARToART, witch means, we made Art (photography) from Art (ceramics). During the photo session at the studio in GSA, we had great time, all models did well, resulting in a set of beautiful photographs, which will be shown during the exhibition. During the exhibition, the ceramics artwork will be exposed next to the photographs.
 


Serdecznie zapraszamy
Gdańska Szkoła Artystyczna - oddział dla dorosłych
Republika Marzeń GSA GARNIZON KULTURY
Ul. Słowackiego 21, poziom II nad restauracją PING PONG oraz POBITE GARY

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?