stat
Impreza już się odbyła

4 spotkanie klubu Siesta Time

Audycję Marcina Kydryńskiego słuchamy "na żywo" w kawiarence artystycznej Młody Byron. Zapraszamy słuchaczy z Trójmiasta i goszczących w regionie do Dworku Sierkowskich w Sopocie. Jeżeli aura dopisze jak poprzednie 3 razy, będzie można zrelaksować się w ogródku na leżakach rozmieszczonych w plażowym piasku.

bilety 20 zł
ulgowy 15 zł
Kup bilet
Audycja transmitowana jest przez Polskie Radio w Trójce od 2001 roku. Poświęcona jest głównie muzyce z okolic world music, jazzu (w tym m.in. smooth jazz, swing, cool jazz), soulu oraz tradycyjnego popu.

Emitowana jest w każdą niedzielę pomiędzy godziną 15:00 a 17:00.

Kawiarnia poleca świetną kawę i sernik, a dla tych, którzy sami nie prowadzą samochodu nie brakuje w barze możliwości na zaspokojenie innych smaków. Z nalewaka serwowane jest "Żywe", które jest niepasteryzowane i powstaje dzięki siłom natury, przez co zachowuje niezwykły charakter prawdziwego, świeżego piwa. To najbardziej znane piwo Browaru Amber i jedno z najbardziej utytułowanych piw w Polsce. Pierwsze polskie piwo, rekomendowane przez organizację Slow Food i pierwsze posiadające znak Ministerstwa Rolnictwa - Poznaj Dobrą Żywność.

Odbiór cyfrowej transmisji radiowej i odtwarzanie muzyki z profesjonalnym nagłośnieniem estradowym zapewni optymalnie skonfigurowany w tym celu komputer.
Bezpłatny wstęp
Przyjazne dzieciom

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który z aktorów grających w Teatrze Wybrzeże jest mimem?