Wydarzenie

Jak Smakuje Sztuka: Dariusz Piekut

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
17:00
miejsce:

Lentre Villes  mapa

adres:
Sopot, al. Niepodległości 737
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

22 kwietnia w Restauracji L'Entre Villes w Sopocie rozpoczyna się cykl wernisaży ogólnopolskich artystów "Jak Smakuje Sztuka". Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja szeroko rozumianej sztuki poprzez prezentację prac artystów z całego świata. Poprzez organizację wydarzenia organizatorzy pragną promować młode, nieodkryte talenty z trójmiasta, które łączyć będą z doświadczeniem artystów, którzy od lat tworzą sztukę.Jednym z celów jest prezentacja różnorodności oraz promocja każdego rodzaju twórczości; od malarstwa tradycyjnego i fotografię po nowoczesną grafikę. Organizatorzy nie chcą powielać utartych już schematów, zadbają o to, aby poprzez efekty dźwiękowe i wizualne wprowadzić gości w atmosferę tajemniczości i ekscytacji. Każda z organizowanych wystaw będzie miała swój niepowtarzalny charakter.

Wśród naszych artystów znajdą się znani malarze polscy i zagraniczni, fotografowie i graficy z Trójmiasta oraz gwiazdy kina i telewizji, które rozpoczęły właśnie swoją przygodę ze sztuką.

Cykl wernisaży rozpocznie się już 22 kwietnia o godz. 17:00. tego dnia organizatorzy zaprezentują twórczość Dariusz Piekuta, artysty-malarza z województwa lubelskiego, członka Stowarzyszenia Artystycznego Matt Roberts, którego prace znajdują się w prywatnych zbiorach na całym świecie. Artysta ma za sobą ponad 140 wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij