• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

pracownia koła garncarskiego

Kręcimy w Wolności! Mamy przeogromną przyjemność zaprosić Cię do naszej świeżo urządzonej pracowni garncarskiej, gdzie możesz w atmosferze wolności i swobody toczyć na kole.

 
Jeśli praca na kole garncarskim nie jest Ci obca, ale nie masz przestrzeni, aby oddawać się temu zajęciu wpadaj do naszej Pracowni! Jeśli potrzebujesz przypomnienia lub dopiero chcesz się nauczyć pracy przy kole zapraszamy najpierw na indywidualne, dwugodzinne spotkanie z Natalią, która wprowadzi Cię w tajniki pracy garncarza. 
 
Przygotowałyśmy przestrzeń, w której stanęły dwa koła, w której możesz swobodnie toczyć nie martwiąc się o zachlapaną podłogę. Do Twojej dyspozycji oddajemy glinę bez szamotu, na której pracujemy i którą wypalimy na pełen spiek. Możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw naszej przestrzeni oczek, cyklin, gąbek, a także szkliw i angob. Udostępnimy też pudła do podsuszania prac przed trymowaniem. Tuż obok odbywają się zajęcia ceramiczne z Natalią, więc jeśli będziesz potrzebować podpowiedzi lub szybkiej konsultacji- masz instruktorkę pod ręką!
 
Informacje praktyczne:
cena to 450 złotych od osoby, za miesiąc (cztery, cotygodniowe, dwugodzinne spotkania)
w cenie warsztatów są wszystkie materiały oraz dwukrotne wypalenie Twojej pracy. Jeśli chcesz poszkliwić swoją formę jest to możliwe podczas Twojego czasu w Pracowni Garncarskiej lub naszych spotkań lub podczas regularnych zajęć ceramicznych (do wyboru wtorki lub środy do indywidualnego uzgodnienia z Prowadzącą) wówczas za dodatkową opłatą 60 zł/dwie godziny jeśli potrzebujesz przypomnienia lub dopiero chcesz się nauczyć pracy przy kole zapraszamy najpierw na jedno, indywidualne, dwugodzinne spotkanie z Natalią, która wprowadzi Cię w tajniki pracy garncarza. Takie spotkanie będzie odbywało się w wybrany czwartek, w godzinach 15:30-17:30 (konieczne jest wcześniejsze umówienie się). Koszt takiego spotkania to 150 złotych (opłata jednorazowa).

Istnieje możliwość wykupienia miejsca na: jeden, dwa, trzy lub cztery miesiące (jeśli chcesz zapisać się na dłużej niż jeden miesiąc prosimy o informację w komentarzu do zakupu)
pracownia garncarska otwiera swoje progi we wtorki 15:30-17:30 i 18-20 oraz w środy 18-20
- wszystkie szczegóły i zapisy na naszej stronie: www.wolnoscsiostrom.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    450 zł
wszystkie szczegóły i zapisy na: www.wolnoscsiostrom.pl

w każdy wtorek (od 09.07 do 28.08.2024), godz. 16:00

bilety 480 zł

13 września - 24 listopada 2024, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
ulgowy 1-12 zł

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się kolorowa, modułowa instalacja, która znajduje się na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni?