Spektakl

Złota Rybka przed 40-tką

najbliższy spektakl:
26 stycznia 2019
godz. 19:00
inne terminy spektakli »
miejsce:

Teatr BOTO

adres:
Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B pokaż na mapie
informacja o biletach:
szczegóły w opisie
kasy:
600-464-619
data premiery:
26 stycznia 2019
Patronat

Terminy spektakli

26 stycznia 2019 (sobota) godz. 19:00


Kup bilet

27 stycznia 2019 (niedziela) godz. 19:00


Kup bilet

Informacja o biletach

35 zł (normalny), 30 zł (studenci, uczniowie, emeryci, Dawcy Krwi, Karta Sopocka, Karta do Kultury), 20 zł (studenci kierunków związanych z teatrem)

Młodość marzy, dojrzałość posiada. Młodość kipi optymizmem, dojrzałość - w najlepszym wypadku - tonie w realizmie. Młodość walczy, zaś dojrzałość akceptuje. Tak jest prawie zawsze. Spektakl "Złota Rybka przed 40-tką" potwierdza, że "prawie" robi wielką różnicę.Magdalena Bochan-Jachimek, znana trójmiejskiej publiczności z monodramu macierzyńskiego "Mamy problem", spektaklu "Bez przesady" oraz działalności w Gdyńskim Centrum Kultury, postanowiła wziąć na warsztat własne marzenia. 26 stycznia opowie o nich po raz pierwszy w sopockim Teatrze Boto. Obśmieje te, które udało jej się zrealizować, choć nie były tego warte, i opowie o pragnieniach, które od lat zalegają w miejscu na co dzień niedostępnym dla nieznajomych. A wszystko po to, by i widzowie postawili sobie to jedno z najważniejszych życiowych pytań: "A o czym tak naprawdę marzę ja? I dlaczego tego nie realizuję?".

Premiera 26.01.2019, Teatr BOTO
Produkcja: Magdalena Bochan-Jachimek
Współprodukcja: Teatr BOTO


BILETY:
35 zł (normalny), 30 zł (studenci, uczniowie, emeryci, Dawcy Krwi, Karta Sopocka, Karta do Kultury), 20 zł (studenci kierunków związanych z teatrem)
Bilety online: http://teatrboto.interticket.pl/

***
Ze względu na specyfikę sceny osoby spóźnione nie zostaną wpuszczone na spektakl.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij