• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

XXVI Festiwal Jazzowy "Jazz w Lesie"

26. edycja Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego Jazz w Lesie odbywającego się w Sulęczynie nieprzerwanie (z wyjątkiem epidemicznego lata 2020) od 1996 roku. Ze względu na nieznane wcześniej, a potencjalnie możliwe ograniczenia pandemiczne w festiwalu udział weźmie czołówka polskich muzyków. Niepowtarzalna atmosfera i miejsce powodują, że Sulęczyno od lat jest ulubionym miejscem wypoczynku rzeszy fanów jazzu z całej Polski i z zagranicy.

paź 7

piątek, godz. 20:00

bilety 70 zł
Kup bilet
paź 8

sobota, godz. 20:00

bilety 80 - 100 zł
Kup bilet
Impreza odbywa się na terenie zabytkowego zespołu dworsko-parkowego Leśny Dwór nad brzegiem jeziora Węgorzyno. Dwa wieczory i dwie noce prawdziwej uczty dźwiękowej dla miłośników muzyki synkopowanej.

jazz - koncerty w Trójmieście


Gwiazdą pierwszego wieczoru (piątek, 29 lipca) będzie Włodzimierz Nahorny, który na sulęczyńskiej estradzie pojawi się po raz pierwszy. Program koncertu Ballad Book składać się będzie z najpiękniejszych kompozycji lidera. Usłyszymy między innymi "Tango z Różą w Zębach", czy słynny "Jej Portret". Ten występ poprzedzi jubileuszowy projekt legendarnej grupy Heavy Metal Sextet, która na festiwalu zagra w ramach 40th anniversary summer tour 2022.

W sobotę 30 lipca niewątpliwie największym wydarzeniem będzie koncert Krzesimira Dębskiego, obchodzącego w tym roku 50. rocznicę swojej pracy artystycznej. Koncert składający się z kilku części, różnych składów artystów, różnych brzmień i różnych stylistyk. W koncercie wystąpi m.in. zdobywca trzech "Fryderyków" i "Bursztynowego Słowika" - Mietek Szcześniak. Całość poprowadzi z wielkim humorem i estymą "Jubilat".

Opinie

Sprawdź się

Najmłodszym teatrem w Trójmieście spośród niżej wymienionych jest: