stat

Warsztaty tworzenia podcastów

Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na warsztaty z tworzenia podcastów prowadzone przez Aleksandrę Radoń.

gru 16

czwartek, godz. 11:00

Wstęp wolny

w każdy wtorek (od 07.12.2021 do 25.01.2022), godz. 18:45

Gdańsk,
bilety 10 - 20 zł
O mnie
Cześć! Jestem Ola i na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz działaniami wizerunkowymi w branży modowej. Niedawno wkroczyłam w świat podcastów, tworząc projekt Ej, dziewczyny! W każdym odcinku rozmawiam z wyjątkową osobą, z którą poruszam ważne tematy społeczne, kulturowe i lifestyle'owe.

Opis warsztatów
Warsztaty dedykowane są osobom, które chciałyby spróbować swoich sił za mikrofonem, ale też dla tych, którzy uwielbiają słuchać podcastów. Podczas zajęć poznacie odrobinę teorii - dowiecie się czym jest podcast i jakie przyjmuje oblicza. Poznacie platformy internetowe dedykowane tej formie przekazu. Porozmawiamy o technicznym przygotowaniu oraz podstawach marketingu. Nie zabraknie również części praktycznej. Zapraszam!
Podczas pierwszej odsłony warsztatów będziemy skupiać się na podcastach z udziałem gości. Drugie spotkanie to prawdziwa gratka dla fanów słuchowisk i podcastów przyjmujących formę opowiadania.
Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: sopoteka@mbp.sopot.pl

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu NIE-zwykła biblioteka finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

Więcej informacji https://niezwyklabiblioteka.blogspot.com/

(Regulamin imprez/wydarzeń kulturalnych znajduje się na stronie Biblioteki).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kwartalnik literacki założony przez pięciu młodych poetów z Trójmiasta to: