• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty teatralne Real i Ty

Zapraszamy na kameralne warsztaty teatralne dla dorosłych i młodzieży od 16 lat. Spotykamy się w soboty, a czas trwania każdego spotkania to dwie i pół godziny.

gru 15

piątek, godz. 19:00

bilety 25 zł
sty 14

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 48 zł
ulgowy 19 - 37 zł
Kup bilet
Najbliższe zacznie się o 15.00.

Program warsztatów składa się z ćwiczeń rozgrzewkowych oraz z gier, zabaw i ćwiczeń teatralnych. Spotkania:
- pogłębią naszą ekspresję
- otworzą nas na pracę z ciałem
- zaznajomią z różnymi metodami pracy z grupą
- rozluźnią nas i poprawią nastrój 

Chętni będą mogli wziąć udział we wspólnie przygotowywanych spektaklach, nie jest to jednak warunek uczestnictwa w warsztatach. Mamy już gotowe własne teksty sceniczne, nie wykluczamy też współpracy z uczestnikami nad kolejnymi tekstami.

Celem warsztatów jest dobra zabawa oraz sprawne przygotowywanie i realizowanie amatorskich spektakli teatralnych powstałych w oparciu o nasze teksty autorskie. Powstała też publiczna grupa na Facebooku - Warsztaty teatralne "Real i Ty" - do której można dołączyć. Publikujemy tam informacje o warsztatach i spektaklach oraz dyskutujemy.

Zapisy: klubwrzeszczaka@gmail.com
przewidywana grupa to maks. 17 uczestników
Klub Wrzeszczaka, ul. Wajdeloty 14 (wejście z prawej strony budynku)

Zajęcia prowadzą:
Justyna Kamińska
- studentka pierwszego roku studiów magisterskich na socjologii, brała udział w licznych spektaklach i etiudach w trakcie zajęć z zawodową aktorką i reżyserką z Teatru Lalki Tęcza, pisze teksty prozatorskie - głównie w gatunku fantasy, interesuje się socjologią niepełnosprawności, a weekendowo prowadzi znajomym RPG-i, interesuje się także sportem i trenuje w Sekcji Sportowej Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Gdańskiego.

Piotr Nowak - Przygodzki doktor matematyki, pasjonuje się zagadkami różnego typu, pisze teksty sceniczne i opowiadania, brał udział w wielu warsztatach teatralnych oraz literackich jako uczestnik, w roku 2008 był przez rok członkiem teatru prowadzonego przez Alicję Mojko Lustra Strona Druga, z którym zrealizował spektakl Burza oparty na motywach sztuki Szekspira w reżyserii Macieja Gorczyńskiego, obecnie interesuje się przede wszystkim komedią z elementami humoru absurdu.

Dofinansowano przez Miasto Gdańsk w ramach projektu "Klub Sąsiedzki we Wrzeszczaku"
 

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?