• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Teatr w Chmurach | One Mąż Show na 34. piętrze!

"Teatr w Chmurach", czyli cykl kameralnych spotkań z kulturą na najwyższym poziomie (w przenośni i dosłownie) powraca! 26 listopada, sercami liczącej jedynie 300 osób publiczności 34. piętra zawładnie Szymon Majewski w komediowym monologu "One Mąż Show".

Znany i lubiany polski dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, a w tym przypadku przede wszystkim satyryk i aktor, pozwoli widzom zatracić się w zabawnej i lekko złośliwej opowieści na temat współczesnych relacji damsko-męskich, małżeństw i szeroko pojętych związków międzyludzkich. To spektakl oparty o przeżycia niepoprawnie (choć nie bez refleksji) zakochanego człowieka, którego pokochały tysiące Polaków.

Uzupełnieniem trzeciej edycji Teatru w Chmurach są wybitne recitale jazzowe inspirowane twórczością Krzysztofa Komedy - "Komeda w dwóch odsłonach", w wykonaniu kwintetu Wojtka Mazolewskiego (27/11) oraz Leszka Możdżera (29/11).

Podobnie jak ostatnio, bardzo unikalnym i niespotykanym aspektem tych wieczorów, będzie możliwość zakupienia biletów z kolacją w fine diningowej restauracji ARCO by Paco Pérez lub śródziemnomorskiej Treinta y Tres, zlokalizowanych na 33. piętrze Olivia Star. To doskonałe przedłużenie tego wydarzenia i pomysł na wieczór pełen emocji, o których po prostu nie sposób zapomnieć.

Daty i godzina: 26 listopada, godzina 19:00
Miejsce: 34. piętro najwyższego budynku północnej Polski - Olivia Star
Bilety już od 129 PLN są dostępne na platformie eBilet: https://bit.ly/3y7LTyD.
Cena:
Bilet normalny od 129 PLN
Bilet z kolacją w restauracji Treinta y Tres 359 PLN
Bilet z kolacją w restauracji ARCO by Paco Pérez 699 PLN

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! 34@oliviastar.pl / +48 782 702 925
Producenci:
Agencja LIVE, Olivia Star TOP

Opinie

Sprawdź się

Na którym rondzie w Sopocie stanęła rzeźba Echo?

 

Najczęściej czytane