stat
Wydarzenie już się odbyło

Skrzydła Trójmiasta - IV Gala Nagród Niezależnych (1 opinia)

Prestiżowa nagroda Skrzydła Trójmiasta przyznawana jest przez czytelników Portalu Trojmiasto.pl instytucjom, przedsięwzięciom, inicjatywom, które zmieniają oblicze Trójmiasta oraz budują jego pozytywny wizerunek w Polsce. Idea nagrody zakłada promowanie przedsięwzięć, wydarzeń oraz osób, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej.

W tym roku Skrzydła Trójmiasta zostaną przyznane po raz czwarty!
Statuetki zostaną wręczone w 6 kategoriach:

NOWA PRZESTRZEŃ TRÓJMIASTA


dla nowo powstałych lub przeobrażonych miejsc i obiektów, które wpływają na wizerunek Trójmiasta, pokazując je jako nowoczesną aglomerację przyjazną mieszkańcom. Za interesujące zagospodarowanie przestrzeni z poszanowaniem okolicznej architektury i natury.

MŁODY DUCH TRÓJMIASTA

dla imprez i wydarzeń skierowanych do tych mieszkańców Trójmiasta, którzy bez względu na wiek są kreatywni, odważni i chętnie łamią stereotypy. Za organizację wydarzeń wyzwalających emocje, energię i adrenalinę, pokazujących Trójmiasto jako miejsce otwarte, pełne nieszablonowych postaci i idei.

KULINARNE OŻYWIENIE TRÓJMIASTA

dla przedsięwzięć, inicjatyw oraz imprez kształtujących kulinarny gust mieszkańców Trójmiasta. Za pobudzanie ich do odkrywania nowych smaków oraz pokazywanie siły tkwiącej w produktach i daniach regionalnych.


TRÓJMIASTO BLISKO MORZA

dla firm i instytucji, dzięki którym Trójmiasto jest ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej, z którego korzysta nie tylko Trójmiasto, ale cała Polska. Za rozwój biznesu i infrastruktury, czerpanie z bliskości i zasobów morza, za siłę i potencjał morskiego charakteru


TRÓJMIASTO DLA KAŻDEGO

dla organizatorów masowych imprez i wydarzeń, na które wstęp jest bezpłatny. Za inicjatywy pokazujące, że Trójmiasto sprawdza się jako arena wielkich imprez sportowych, muzycznych, naukowych i rozrywkowych oraz potrafi przyciągnąć tłumy gości z głębi Polski i zagranicy.


POMOCNA DŁOŃ TRÓJMIASTA

dla inicjatyw i organizacji, które budują społeczną więź między mieszkańcami Trójmiasta, poprzez wspólne niesienia pomocy innym. Za otwartość serca, krzewienie wartości altruistycznych i odkrywanie przed mieszkańcami Gdańska, Gdyni i Sopotu dobroczynnej twarzy naszej społeczności.

Nominowanych będziemy odkrywać po kolei w artykułach. Tym razem otwieramy się na sugestie czytelników. Na Wasze rekomendacje czekamy pod adresem skrzydla@trojmiasto.pl

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 17 października 2014 roku o godzinie 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Wręczenie statuetek będzie zaaranżowane krótkimi występami musicalowymi aktorów Teatru Muzycznego w reżyserii Bernarda Szyca. Przewidywany czas trwania całości około 1h 15 min

Gala Skrzydła Trójmiasta 2012
Nagrodą, którą przyznają mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu jest statuetka przedstawiająca trzyczęściowe skrzydło symbolizujące wolność, nieskrępowaną wyobraźnię i szybowanie ponad przeciętność. Skrzydło złożone z trzech części podkreśla, że Trójmiasto tworzą trzy miasta, postrzegane przez wielu mieszkańców jako jeden organizm miejski.

W czasie tegorocznej edycji Laureaci Skrzydeł Trójmiasta otrzymają ręcznie rzeźbioną statuetkę z drewna osadzoną na metalowej podstawie. Jest ona następczynią filigranowej szklanej statuetki sprzed 2 lat.

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Czy obecnie działające Muzeum Miasta Gdyni jest pierwszym w historii tego miasta?