• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Podróże dalekie i bliskie | Foka w wielkim (Trój)mieście

Oliwski Dom Sąsiedzki i Błękitny Patrol WWF Polska serdecznie zapraszają na spotkanie z cyklu Podróże dalekie i bliskie. Naszym gościem będzie Ewelina Sielska z Błękitnego Patrolu WWF Polska, a tematem spotkania Foka w wielkim (Trój)mieście.

Posłuchamy o wielkiej pasji. Ewelina zabierze nas w podróż po fascynującym świecie ssaków morskich, dzieląc się tajemnicami ich życia i wyzwań, jakie stawia przed nimi dzisiejszy świat. Wspólnie zastanowimy się czy na trójmiejskiej plaży można spotkać fokę, czy foka szara jest szara, czy foce bliżej do ryby czy do żyrafy, a także co to jest lanugo? Zapraszamy na niezwykłe spotkanie wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w fascynującym świecie morskiej przyrody!

Gościni: Ewelina Sielska-fotografka, miłośniczka przyrody, Lokalna Koordynatorka Błękitnego Patrolu WWF, od niemal 10 lat pomaga ptakom i ssakom morskim, dba o czystość plaż i angażuje się w edukację przyrodniczą.

Podróże dalekie i bliskie: jest to cykl spotkań sąsiedzkich, oczywiście o podróżach. Fascynują nas dalekie kraje i sugestie jak poradzić sobie w wielkim świecie i skorzystać z jego uroków, ale także kusi nas najbliższa okolica - trójmiejskie lasy, kaszubskie jeziora oraz cały ciekawy nadmorski pas. Jeśli chcecie podzielić się z nami wspomnieniami, doświadczeniami, obrazami, a także jeśli chcecie posłuchać jak i gdzie podróżują inni zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniach.

Opinie

Sprawdź się

W jakim okresie obecna główna jednostka Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, czyli Ratusz Głównego Miasta, spełniał funkcję siedziby władz Gdańska?

 

Najczęściej czytane