• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Plastyka 30+

Ruszamy z drugą turą zajęć kreatywnych dla dorosłych! Plastyka 30+ to zajęcia dla osób, które chcą się spotkać, porozmawiać, wypić herbatę przy twórczej pracy. Pod przewodnictwem doświadczonej artystki wejdziecie w świat kreatywnego wyrażania emocji, wrócicie do dawnego hobby czy marzeń o intuicyjnym uprawianiu sztuki.

Na zajęciach zapoznacie się z zasadami rysunku, malarstwa i kompozycji, jednak nie wymagamy od was doświadczenia czy umiejętności plastycznych! Wręcz przeciwnie, chcemy zaproponować wam kreatywną formę spędzania czasu wolnego, okazję do oderwania się od trosk życia codziennego i możliwość spróbowania różnych technik plastycznych.

Zajęcia ruszają11 października i potrwają do końca maja. Odbywać się będą w środy w godzinach 18.30 -19.45. Koszt próbnych zajęć wynosi 60zł.
Koszt próbnych zajęć wynosi 60zł. Opłata za cały miesiąc to 250zł.
Zapisy i pytania: warsztaty.kunszt@gmail.com

Minimalna liczba uczestników to 3 osoby, maksymalna 6.

Pracownia zapewnia papier rysunkowy, techniczny, ołówki, pędzle, kredki ołówkowe, pastele suche, olejne, farby tempery, akryle, akwarele, palety. Jeśli macie ochotę na inne techniki omówimy to podczas spotkań

Adres pracowni Gdynia ul. Śląska 22/26.
Zapisy i pytania: warsztaty.kunszt@gmail.com

Zajęcia poprowadzi: Marta Cwujdzińska
Absolwentka malarstwa na Wydziale Malarstwa z aneksem w Pracowni Architektury Spektaklu i Scenografii na Wydziale Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku. Studiowała aktorstwo w Polsce i we Francji. Ukończyła Akademię Arteterapii w Warszawie. Zajmuje się pracą twórczą i edukacją artystyczną.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
Koszt próbnych zajęć wynosi 60zł. Opłata za cały miesiąc to 250zł.
Zapisy i pytania: warsztaty.kunszt@gmail.com
gru 10

niedziela, godz. 11:15

Gdańsk,
bilety 15 zł
ulgowy 8 zł

w każdy czwartek (do 27.06.2024), godz. 15:00 - 17:00

Gdynia,

Opinie

Sprawdź się

Jakie wydarzenie artystyczne zainaugurowało działanie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu?