Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Pchła Szachrajka

teatr uliczny
wystawia:
Plama
czas trwania:
45 min.
Pchła Szachrajka
4.6 7 ocen 1 10
A3Teatr, Polska, Policzna)
Pchła Szachrajka

Spektakl jest sceniczną wariacją na temat kultowego tekstu Jana Brzechwy "Pchła Szachrajka". To collage klasycznego teatru bardzo dobrze przyjmowany przez dziecięcego widza. Nowoczesna forma czerpie też z tradycji, tu z komedii dell'arte.

"Zabawnie skompilowany tekst grupa uzupełniła piosenkami. Radosnymi i klarownymi. Przekaz jest prosty i czytelny, a jednocześnie tak różnorodny i ciekawy, że dzieci nie mają czasu myśleć o zewnętrzu. Kolorowe stroje rozpalają na twarzach najmłodszych kilka dodatkowych płomyków." (Beata Kalinowska)

Spektakl bawi dzieci, ludzi młodych i dojrzałych - każdego kto podda się żartom, uśmiechnie się i roześmieje. Każdego, kto podąży z aktorami w barwną podróż przewrotnej Pchełki. Bawimy się słowem i piosenką, kolorowym obrazkiem, tańcem i działaniem. Tylko bawimy? A może i dyskretnie uczymy? Miksujemy ożywczy koktajl z kalejdoskopu gry, żartów i piosenek.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery